:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Stinq
slm arkdaslar nasılsınız
Ara
bilgeis
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kiminiz ?l?m?ne ganga tabirli dostlarim., kiminiz arkada?im. kiminizle cok seviyeli kiminizle laubali.. yakla?ik bir 2 ay gecirdim.. cokta memnun um.. her?eyiyle bu forumu sevdim g?ld?rmeye cali?tim. g?ld?m en guzeli sabit guzel dostluklar ya?adim..

hepinizi sevdim.. kirdiklarim varsa affesin... herkese slm saygi ile..

zibidi_romeo.

g?ne? dogdugunda ba?ka bi ?ehrin sabahinda olucam
her insanin bir ?yk?s? vardirya benimkide boyle i?te
bu sabah foruma bakin bu koca formu size b?raktim.

ba?ka bir forum un sayfasindan ba?ka bir dilde

ELVeDa .. my duygusuz friends l love you

c?zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Big Grin

valla bilsem bu kadar k?r?laca??n? hi? silmezdim yaaConfusedmiley9: bana k?zd?n da gidiyosun dimi Big Grin
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Magenta"] aaaaaaaaa evren sana elveda kelime hi? ama hi? yak??m?yo heleki kanka dedi?in arkada? belledi?in insanlar? b?rak?p gitmek....Bu forumunda bulunmas? gereken ?nemli insanlardan birisin. Gitme demem ne derece etkili olacak bilmiyorum ama gitmeni istemiyorum arkada??m
'' G-?-T-M-E''
[/COLOR]
Ara
*TATLI BELA*
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aaaaaaaaa evren sana elveda kelime hi? ama hi? yak??m?yo heleki kanka dedi?in arkada? belledi?in insanlar? b?rak?p gitmek....Bu forumunda bulunmas? gereken ?nemli insanlardan birisin. Gitme demem ne derece etkili olacak bilmiyorum ama gitmeni istemiyorum arkada??m
'' G-?-T-M-E''

girmicekmi? ?le dedi bana.........Confusedmiley13: Confusedmiley13: Confusedmiley13:
bilgeis
can?m s?kk?n yaaaa yok mu kimsecikler buralardaaa Confusedmiley13:
blue_belial
Big Grin noel baba olmayamı karar verdın
bilgeis
yaaa Sad öyle bişi mi çıktı ortaya
blue_belial
yok. neyse bosver Big Grin
rasgele sıze
speedy_girl
mrb jnmjım ben varım ya kıs ........ ZUHAHAH ...... bajım sıkma jacını YUPPİ Smile
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
pascal nouma hayatımda örnek aldığım kişi nasılsa pascalın fenere attığı golleri unutamam
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:47 PM