:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
YAFFF ARKLARIM ?OK ?OK MUTLUYUMM BEN HADE SOHBET EDEL?MMM HEHHEHEHEHEHEHE...
EYVALLAH
nie mutlusun lannn...ben senle sohbet edejek kadar kendimi alçaltamamBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
hehe janım benim hep mutlu ol gıs mannah bajım benimSmile))
Ara
EYVALLAH
yaff o sadehe benim olabilirr çekilin aradann o ne cicikıs falan biz ve sultan birbirimise yeterikghhBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nie mutlusun lannn...ben senle sohbet edejek kadar kendimi al?altamamBig GrinBig GrinBig Grin
mutluyum i?te can?m ?le istioooooooo....gelme la osamn sohbetime hain baj?m heheheh:p
ciciKIS
annamadım bikerem o benim kanqim tmmı sen çekil aradan be hıh bah sultan bah ne dio bu gıs yafssssssssss
Ara
>As!_M€L€q<
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehe jan?m benim hep mutlu ol g?s mannah baj?m benimSmile))
sende baj?m hepimis nutlu sefindirik olal?m...hehehehehe:p
>As!_M€L€q<
kavga etmeyin bajılar deymem hehehheheh değeriim vazcaydım hhehhhee............ama ben ikinisede yeterimmmm hehehe
Dr.Love
Hani derler ya ac? kahvenin 40 y?l hatr? var gelin bizde kahve i?ip sohbet edelim.Tatl? getirecek warsa antep baklavas? getirsin.Herkese sormak isterim cevaps?z b?rakmazs?n?z elbet bilirim Ya?amm? bizi ya?ar Bizmi Ya?am? ya?ar?z yoqsa ortada bulu?up birliktemi ya?ar?z SmileGe?enlerde ya?l? bir felsefeciyle konu?mu?tum hala etkisinde olabilirim am agenede cevaplar?n?z? bekliyorum
Ara
Dr.Love
Bu konuşmaların Türkçesi hangi sitede war??
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:02 PM