:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Emin misin ??? Son karar?n m? ??? Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

de??lim oLm zorLam? ?k?z oLacaz yaff defeye baq heLe...Big GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
Bizim okulada bi urayın Big Grin

bombaya çok dayankLıymşmış Big GrinBig Grin
Ara
w00w
Ben öyle diyorsam öyledir !!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Mcx lem özlemişim valla seni... Big Grin
Ara
eXseLanS
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bizim okulada bi uray?n Big Grin

bombaya ?ok dayankL?ym?m?? Big GrinBig Grin

o m?nt?kaya w00w bak?oo yani ibo..WinkBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
Ehueuhua Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Koordinatları vermeniz yeterli... Ama laboratuarlı okullar tercihimizdir... Zehirli gazları kullanmak lazım. Geçen sene yaptığım gibi bir kaç kişiyi zehirlemem lazım Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben ?yle diyorsam ?yledir !!! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Mcx lem ?zlemi?im valla seni... Big Grin

ii baqal?m ?le olal?m ama bug?nl?k..Big GrinBig Grin heheh bende ?zlemi?im waLLa seni..Big GrinBig Grin
Ara
w00w
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii baqal?m ?le olal?m ama bug?nl?k..Big GrinBig Grin heheh bende ?zlemi?im waLLa seni..Big GrinBig Grin

Heh aferim adam ol kankan?n s?z?nden ??kma Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin MCx Big Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ehueuhua Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Koordinatlar? vermeniz yeterli... Ama laboratuarl? okullar tercihimizdir... Zehirli gazlar? kullanmak laz?m. Ge?en sene yapt???m gibi bir ka? ki?iyi zehirlemem laz?m Big GrinBig GrinBig Grin

ne dimm lem sana..Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
eXseLanS
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heh aferim adam ol kankan?n s?z?nden ??kma Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin MCx Big Grin

sie lemm ordan ....Big GrinBig Grin cnm bnm mcx...Big GrinBig Grin
Ara
w00w
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne dimm lem sana..Big GrinBig GrinBig Grin

O?lum de...

Bende sana Anne diyebilirmiyim ??

Benim hi? annem olmad? Sad Sad ?h?... Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

T??be t??be Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 12:17 PM