:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
felyesof
fatiq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEn k?rd?mSmile(denizli)

K?rt oldu?unu belirtmene ayriyeten gerek yok adam..
birilerine yem ??karma..
adamak?ll? davran?n bura bo?u?ma sahas? de?il
gurbetci
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:en ?y? k?rt ?l? k?rtttConfusedmiley7: Confusedmiley7:
yaziklar olsun sanaki sen b?le konusuyosun uykucu...
sen m?sl?mansin dimi ozaman nasil irk ayrimi yaparsin ya...
bende k?rd?mm uykucuu....
k?rtlerde T?rkiyede yasiyo onlarin yeride orasi...
amarikanlar nasilsiyahlari disliyor ve biz bun akrsi cikiyosak bunada karsi cikicaksinizzzz..
k?rt insan degilmi niye ?l? k?rt olsun....
inan suan agzima geleni s?lerdim sana o kadar sinirliyim ama ben kendi seviyemi senin gibi d?s?rmek istemiyorumm....
senin icinde iman duygusu denen bisey yok nasil bir insanin bir insan bile degil ya y?zlerce insanin ?lmesini istersinnn????
tek kelimeyle yaziklar olsun senin icinde insan sevgisi yok irkcilik yapan herkese yaziklar olsun.....
Ara
felyesof
Hazreti Muhammed (s.a.v)
''ırkçılık yapan da bizden degıldır'' buyurur..
Kimdensiniz??
uykucu_34
yaww sız neyı tartısıyorsunuzzz...heee darlamayın benıı haaa..benım gardaslarım doguda askerlık yapacak...vatanı korucak sonra..kalkacak bır terorist...gelıcek onu orda oldurecek nerde sızın vatan sevgınız hee nerde..gelcı sız nerden bıleceksınız sehıtlıgın..acısınıı...beee..sakın bu konu hakkın da benımle tartısmyın valla kalbınızı kırarım bakkkkk.....
Ara
gurbetci
bak uykucu burda bir sürü sey söleyip yamulturdum seni ama siyaset yyasak bunu bilmen gerek forumun kurallarini okumadigin belli ama bence okumanda fayda var....
ben sadece insan ayrimciligi yapma diyorum ok ....senin söledikellrin le benim sölediklerim ayri seyler o konulara girme....
Ara
uykucu_34
ben sıyaset yapmıyorum...sıyaset yapılacak yer var yapılmayacak yer var tamam mıı..felyesof..denen arkadas herhalde burda sıyasetı tartısmaya geldıı..o faşist..dedıgı lafıda yazmadan once dusunerek yazsın oraya....bu arada konuyu kapatın uzatmayın..benım dusuncem budur kımsede bana kalkıpda hesap soramazz
Ara
felyesof
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaww s?z ney? tart?s?yorsunuzzz...heee darlamay?n ben?? haaa..ben?m gardaslar?m doguda askerl?k yapacak...vatan? korucak sonra..kalkacak b?r terorist...gel?cek onu orda oldurecek nerde s?z?n vatan sevg?n?z hee nerde..gelc? s?z nerden b?leceks?n?z seh?tl?g?n..ac?s?n??...beee..sak?n bu konu hakk?n da ben?mle tart?smy?n valla kalb?n?z? k?rar?m bakkkkk.....

Edep s?n?rlar?n? zorlamam? istiyorsun ama yapmayaca??m..

Anlamakta zorluk ?ekti?ini d???n?yorum. bu y?zden ne yazm?? oldu?umu hala kavrayamam??s?n..

Vatan sevgisini,?ehitlik kavram?n? kirli emellerin i?in kullanma... bu topraklar? senden daha ?ok sevdi?im ve ?ehadetin ne oldu?unu senden daha iyi bildi?im kesin..

Ter?ristler dedi?in bir grup.. burada laf edeceksen ele?tireceksen, k?fredeceksen bunlar? hedef alman gerekir..

?yisiyle k?t?s?yle bir ?rk? topyek?n su?laman, onlar? a??a??l?k hor olarak g?rmen kelimenin tam anlam?yla Fa?izmdir..

Seninle bir?eyi tart??m?yorum karde?im..
Kendimi o kadar basit hissetmiyorum...
senin fa?ist sald?r?lar?na kar?? savunma yap?yorum..

Savundu?un ideolojiden ne kadar nefret ediyorsam, ter?rist dedi?in o kimselerden de o kadar i?reniyorum..

Sen beni ?l? olarak g?rmek istesende ben senin kadar ac?mas?z davranmayarak Allah'tan sana hidayet diliyorum..

S?z?m?n sonu ?udur:

Yaz?klar olsun hakk? g?rd?kten sonra sapanlara!!!
Yaz?klar olsun Hakk?n g?z kama?t?r?c? nuru kar??s?nda g?zlerini kapayanlara!!
aSi_PrEnSeS
ya arkdşLar karışıpta ortamı iice qermek istemem ama kapatabilr misiniz konuyu..
Ara
gurbetci
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben s?yaset yapm?yorum...s?yaset yap?lacak yer var yap?lmayacak yer var tamam m??..felyesof..denen arkadas herhalde burda s?yaset? tart?smaya geld??..o fa?ist..ded?g? laf?da yazmadan once dusunerek yazs?n oraya....bu arada konuyu kapat?n uzatmay?n..ben?m dusuncem budur k?msede bana kalk?pda hesap soramazz
siyaset yapmiyomussBig GrinBig Grin
g?l?yorum sadece yaa....
felyesof mu acti konuyu yoksa senmi actin?
bence sen kesinlikle algimlama g?c?ne sahip degilsin...
daha ne yazdiginin bile farkinda degilsinki anlamini bile bilmiyorsun ne diyimki ben simdi....
Allah islah etsin seni baska diycek bisey yok......
Ara
eXseLanS
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h?mm umar?z ii ge?mi?tir beeh :...

ii ge?ti senaa... da hocan?n bi taneesi elimde kalacak...Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 12:40 PM