:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
bilgeis
hayırlısı............
Leader
Tabi tabi. ??in s?rr? profil ayarlar?nda. Big Grin Bu arada sa??m? solumu kar??t?rd?m. Yukar?da sa?da demi?tim d?zelttim. Solda olacak :kral:

YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?stad bir Galatasaray l? olarak cevap vermelimiyim senceBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
YARGIÇ
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tabi tabi. ??in s?rr? profil ayarlar?nda. Big Grin Bu arada sa??m? solumu kar??t?rd?m. Yukar?da sa?da demi?tim d?zelttim. Solda olacak :kral:

?stad bu ayarlar sadece sana ?zel diil dimiBig GrinBig GrinBig Grin
kar??t?rma davas?n? farkettim ?akt?rma herkes bize bak?yor:kral:
Ara
pamuk_prenses
slm ark bn geldim konuşmak isteyenler gelsin sohbet edelim zorla değil mecburi gelmekBig Grin saka tabi isteyen gelebilir
Ara
YARGIÇ
Bu arada harika olmuş eline sağlık benimkide yakıştı beBig GrinBig Grin
Ara
Carizmatic
günün konusu ne
bilgeis
kaça kadar gider acaba bu konu Smile
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehhehe deliii o senin y?kama g?selli?in baj?mmm bu arda abla olan sensinnnn sen 21
bense daha 19 ya??nda y?mm heheheheheheheh:yikildim:

bu arda yan?mda olmsanda ben seni b?rakmm hehehe

YAV KZIM A?ZIMI A?TIRMA......
BEN B?R KERE YA?IMI G?STERM?YOM SEN BENDEN B?Y?K G?STER?YON......:yikildim: :yikildim: :yikildim:
HERKES SENDEN ???N ABLAN MI D?OOOO....:yikildim: :yikildim: :yikildim:
NEYSE CANIM KUZEN?M ?AKA B?R TARAFA SEN BEN?M HER?EY?MS?N KIZ....B?C?K....Confusedmiley1:
Carizmatic
akşama kadar Big Grin
pamuk_prenses
gamzem_06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaz?k yaa konu?mak istemi? baksana...
anlat sen arkada??m a??l?rs?n..
tesekk?r ederim benimle konu?ma istedi?in i?in saol baz? ark konu?mak istemesede bn burda kavga yol a?mayya?m kimse laf? ?s?t?ne almas?n bn ortaya att?m do?ru herkezin jan? s?kk?n olabilir fakat benimki ?ok ayr? bir durumdu sanada ?ok tesekk?r ederim benile konu?mak istedi?in i?in saol
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:54 PM