:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
B?tanec?k Kuzen?m Benm Te?ekk?re H??? Ama H???? Gerek Yokkk Ben Senn ???n Her?ey? Yaparim Canim Bnm Sende Bnm B?tanms?nnn Sen Her?ey?n En ?y?s?ne En G?sel?ne Layiksinnn Sens?z B?r Haayt D???nem?omm G?sel Kusen?mmmm A?ladi?imda Yanimdasin G?ld???mdede Sen??? ?oooooooooooook Sev?yorummmm Her Ne Kadar G?n? Sonunda Eve Ge? Geld?k D?e Senle Bula?ikta Yikasak..cesa Olark HER?EY ?OOOKK G?seld???....Confusedmiley27: Confusedmiley27: Confusedmiley27:

31sbnf5.gif

56mnmf3.gifB?RTANEC?K KUZEN?MMMMMMMMMM
Leader
2000 ?ye numaral? arkada?? bekliyoruz. Acaba aktif olacak m? ? erkek mi bayan mu ? ya?? ka? nerde oturur. Hadi 23 ki?i kalm?? gelmesine. ?eki?tirelim onu Smile Sakn?n biri ?ye say?p sahte ?ye olmasun yakar?m Big Grin
bilgeis
dedikodu mu yapcaz tan?mad???m?z ki?i hakk?nda Smile tahmin diyelim ?una.....2000.?ye olsayd?m ke?ke yaaa o zaman merak edilirdi benim de kim oldu?um :yikildim:
tatlı_cadı
bak merakLandırdın şimdi beni ToLqa abi :p kim acaba Big Grin
Ara
>As!_M€L€q<
heheeh ayy merak ettim bak şimdi inşallah aktiff olurrr......
nasıl biri acaba ....
bilgeis
?d?l ne peki Confusedmiley4: ba??ndan a?a?? konfeti de d?kemeyiz ki :yikildim: gelsin hele bi al?r?z ifadesini arkada??n....
YARGIÇ
Kesinlikler foruma girince bana bakıcak kim bu diye kız olursa benim avatara hayran olma ihtimalide var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*TATLI BELA*
Canim Ben?m Ya Sen B?r Tanes?n.....
Evet Hayatimda Unutmayaca?im En G?zel G?nlerden B?r?s? Oldu...
Ben Sen?n Her Zman Yaninda Olacam Birakirmiyim Kizim Sen? H??....
Ablam Ben?m...b?c?k Kuzen?m....Big Grin
Sen? Bula?ik?i Olarak Alacam Sen Ne G?zel Yikiyon ?le..........Big Grin Confusedmiley20:
?aka ??aka.......Big Grin Big Grin Big Grin
bilgeis
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kesinlikler foruma girince bana bak?cak kim bu diye k?z olursa benim avatara hayran olma ihtimalide var Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

:yikildim: kesin yollara d??t? geliyodur ?imdi yarg??, senin avatar? g?rmek i?in.....
tatlı_cadı
Big Grin abijim düşündüqün şeye bak Big Grin kesin yani ya abimi arıyordur yoLLarda :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 19 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:15 PM