:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
*melis*
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peri kizi de?il P€R!K!Z!... Ki zaten ?uandan itibaren belli bir s?re yengeniz de?il... Sorunlar?m?z var ??z?lm?yor. Her bi .oku denedik ama yine de ba?aramad?k. Birde ge?ici s?reli?ine ayr?larak, en az?ndan kendimizle y?zle?erek sorunu ??zmeyi deneyecez... Hakk?m?zda hay?rl?s? olsun umar?m d?zelir her?ey... Neyse ben ka?t?m...
yaa ?lemi nese ne diyeyim hakk?n?nzda hay?rl?s? neyse o olsun byhybyby
Ara
gurbetci
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peri kizi de?il P€R!K!Z!... Ki zaten ?uandan itibaren belli bir s?re yengeniz de?il... Sorunlar?m?z var ??z?lm?yor. Her bi .oku denedik ama yine de ba?aramad?k. Birde ge?ici s?reli?ine ayr?larak, en az?ndan kendimizle y?zle?erek sorunu ??zmeyi deneyecez... Hakk?m?zda hay?rl?s? olsun umar?m d?zelir her?ey... Neyse ben ka?t?m...
hakkinizda hayirlisi neyse o olsun ibo...insallah d?zelir ....
kendine iyi bak.....
Ara
w00w
Aha geldim bile Wink Sağolun özgülcüm ve meliscim. Herkes için ne hayırlıysa o olur inşallah...
Ara
RomantiK_Genç
s.a millet burda havalar nas?l
gurbetci
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aha geldim bile Wink Sa?olun ?zg?lc?m ve meliscim. Herkes i?in ne hay?rl?ysa o olur in?allah...
aminnn iboSmile
hosgeldinSmile
Ara
ManyaX_GirL
bence de üsülme wOOw bu da gelir bu da geçer..
(biras geç oldu ama)
deneyimli biri olarak sana şunu söliyebilirim ki..
eğer birbirinisi gerçekten sewiosanıs..

dewam edersinis..
bence yüsleşmeyi kalbinise bırakınn...
Ara
gurbetci
mrb merve sende hosgeldinSmile
Ara
w00w
ManyaX_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence de ?s?lme wOOw bu da gelir bu da ge?er..
(biras ge? oldu ama)
deneyimli biri olarak sana ?unu s?liyebilirim ki..
e?er birbirinisi ger?ekten sewiosan?s..

dewam edersinis..
bence y?sle?meyi kalbinise b?rak?nn...

Bizde ?yle yapt?k zaten. Bir?eyleri yeniden kazanmak i?in bir?eyleri feda etmek gerekebilir. Bence de fedakarl?k yap?p ayr?ld?k. S?rf birbirimizi belki tekrar kazan?r?z diye zamana b?rakt?k. Hay?rl?s? olsun...

Bu arada a.s An?l...
Ara
ManyaX_GirL
h.b. canm .. nbr???
ibo takma kafanı yaa..
demek böle olması gerekiomuşş..
dedim yaa yine oljaksa olar bea abijim...
Ara
ayya?
hey millet nas?ls?n?z
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 03:29 PM