:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
w00w
Aramız düzeldi canım merak etme Smile Ama Sena forumdaki bazı olaylardan dolayı forumu tercih etti Smile Arada geliyor beni takibe Big Grin
Ara
ciciKIS
yaf janım sıkıldı kimse yhokmu
???
Ara
gurbetci
bende izliyorum zevkli gercekten...
ama bence teymuralpin gitmesi kötü oldu,zaten yunan takimi güclüleri eliyo.. yunan takimi simdi daha güclü , yarsimalar cok degisik ve zorlu onlar 3 erkek ve ücüde güclü acikcasi bence türk takiminin isi zor....
yunan takimi iyi bir strateji uyguladi kazanmak icin ama Türk takimi iicn ayni seyleri diyemiycem umarim Türkler kazanir...bakalim bu aksam ne olcak...
bu arada bende yunanlilarin ve türklerin dost olduklarina inanmiyorum...
aslinda yarismada türkler gercekten yunanlilara iyi davraniyorlar iclerinde art niyet yok ama birlesmeden sonra yunanlilar daha kurnazca hareket ediyorlar...gercek yüzleri iste....
Ara
aKMeL
yua biraz önce bu akşamki özeti gösterdi bizimkiler birbhirine girmiş yaa Sad
ciciKIS
duygusuz chat e gelin arkadaşlar Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
gurbetci
canim linkini yazarmisin.....
Ara
MaTRaKiNG
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa ben bu yar??man?n t?rk yunan d??manl???n? art?rd???n? d???n?yorumm... Ba??ndan beri olmamal?yd? b?le bir yar??ma bence....

ben daha a??r ?eyler s?yleyecem: gerizekal?ca bir yap?m yar??mada ki hi? kimse milliyet?ilik i?in orada bulundu?una inanm?yorum herkez yar??ma sonundaki ?d?ller i?in orada... ne olacak bbg ile ba?layan salak sa?ma adi kalitesi d???k rezik r?sva proglardan biri... t?rk milletini 3-4 zibidi k?l?kl? herif mi temsil ediyor ?stelik bi tanesi daha t?rk?e konu?ma ve insan? duygular?ndan yoksun bir mahlukat bu ve bunun gibi programlar? izleyen takip eden ki?ilerinde ruhsal sorunlar? oldu?unu d???n?yorum bir dengesizlik ?rne?i...(bu programlar? izleyerek nas?l bir denge yakalabileyeceklerse) art? Manyax_BoY dedi?inde hakl? evet istanbulun ad? yunanl?lar?n malum deyiminle s?yleniyor... EEee hadi t?rk milleti yunanl?lar? yenersek bu yar??mada ermenileride davet edelim adaya Confusedmiley35:
Ara
PunisheR
teymurun gitmesinin kötü oldugunu düşünüyorum ben de ama megalomanlığın sınırlarını zorlamaya başlamıştı..bu da takım içi huzuru bozuyordu..selimin vatan haini oldugunu düşünmüyorum..milliyet ve ırk kavramı farklı bence..yani her insan milliyetçilidir,aşırılığa kaçmak ve davranışlarında bunu yansıtmak ırkçılıktan başka bişi değil bana göre..vatan haini olsa arkadaşlarına moral vermeye çalışmaz..derdi nadya olsa sadece yarışmalarda bilerek dikkatsiz davranır ve yunanlılara hediye eder ama ben böle yaptıgını görmedim..ayrıca kavga konusunda da tamamen metinin kışkırtması bence..erkeklikten bahseden biri kendisine ana-avrat sövüldüğünde,el kaldırıldıgında öle beklemez..erkeklik yeri geldiğinde haklı olduguna inandıgında kavgadan kaçmamaktır..metinin amacı selimi kışkırtıp ceza almasını sağlamaktı..(tabii ki selimin hareketini savunmuyorum..her ne kadar geçerli sebepleri olduguna inansam da yapmamalıydı..özellikle 70 milyonun önünde )
Ara
blue_belial
Soylenecek bısey yok
En ßuyuk TURKIYE :p
isyanbitmez
MaTRaKiNG Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben daha a??r ?eyler s?yleyecem: gerizekal?ca bir yap?m yar??mada ki hi? kimse milliyet?ilik i?in orada bulundu?una inanm?yorum herkez yar??ma sonundaki ?d?ller i?in orada... ne olacak bbg ile ba?layan salak sa?ma adi kalitesi d???k rezik r?sva proglardan biri... t?rk milletini 3-4 zibidi k?l?kl? herif mi temsil ediyor ?stelik bi tanesi daha t?rk?e konu?ma ve insan? duygular?ndan yoksun bir mahlukat bu ve bunun gibi programlar? izleyen takip eden ki?ilerinde ruhsal sorunlar? oldu?unu d???n?yorum bir dengesizlik ?rne?i...(bu programlar? izleyerek nas?l bir denge yakalabileyeceklerse) art? Manyax_BoY dedi?inde hakl? evet istanbulun ad? yunanl?lar?n malum deyiminle s?yleniyor... EEee hadi t?rk milleti yunanl?lar? yenersek bu yar??mada ermenileride davet edelim adaya Confusedmiley35:
bu yorumda g?r?nen o ki hem kendine hem bize hakaret ediyorsun. bu program? izlemeden bu kadar yorum yapamazs?n. izlemek dengesizlik neden olsun onu anlamad?m.
sonunda ?d?l oldu?u i?in mi gerizekal?ca bir yap?m onu da anlamad?m. ama? ilk ?nce yar??mak. yar??anlar?n birbirini sevmeyen daha g?zeli d??man ki?iler aras?nda olmas? renk katar. t?rk milletini temsil edenleri se?mek i?in refarandum mu yap?lacak. bunun bir oyun oldu?unu unutmayal?m...........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 07:49 PM