:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ciciKIS
yok janım saol şaka yaptımdı zati benim var saol marrketim yok ama
arabam varSmile
Ara
kapkac
hay?rl? sabahlar gen?ler konu ne Smile
Ara
aKMeL
öyle havad sudan konuşuyoz market değil maketini ddedim yanlış anlaşıldı heraldee
kapkac
dost bulmak ?ok zor ger?ekten
benim nerdeyse do?u?tan beraber oldu?um bir karde?im
var ... ve ?ok mutluyum bu y?zden
kanka olmak zor
Ara
ÐŽeşaren
hmmm evet haklsin dost bulmak zordur ama benim burda knaqim varrr C!C!MMMM benimmSmile

konumuz kanqilikk....
Ara
ozgur_yasarim
Teşekkürler Yağmur yüreklim Smile
Dj An?L
arkadaslar hi? kac?rmam survivoru her hafta izlerim ama bu hafta teymuralp elenmemeliydi turk tak?m?n?n en zekisi ve en guclusuydu kendisi ama yunanl?lar?n oyununa geldi Confusedmiley18: ama bi yandanda vatan haini selim tak?m?n? bi yunan kar?s?na sat?p ortal?g? kar?st?rd? ve tak?m? dag?tt? sizce bu hafta kim gider yorumlar?n?z? alay?m ?? Confusedmiley26:

survivorun sitesine girmek icin -----> http://www.acunilicaliproduction.com

Dj An?L For You Remix ... Confusedmiley16:
Ara
CariSmaBoY
yaa ben bu yarışmanın türk yunan düşmanlığını artırdığını düşünüyorumm... Başından beri olmamalıydı böle bir yarışma bence....
isyanbitmez
teymuralp'in gitmesi iyi oldu. türk takımı yeni bir lider arayışına girecek şimdi. yunan kız daha elenmeyecek. bu haftada elenen türk olur bence. yunanlılar zayıf olanları çıkardılar buraya gelene kadar. güçlü bir takımları var. geçen hafta elenmek isteyen gidebilir. türk yunan düşmanlığını artırması iyi. eğer gerçekten artıyorsa tabi. toplum olarak zaten dost değiliz. gerçi son zamanlarda dayatma bir kültür ve yalancı bir dostluk yaratmaya çalıştılar. diziler falan hepimizin malumu. bizans oyunlarına engel olamayacaklar yine. bize tarkan ve atıl kurt lazım. : ) .............
..TuuCe..
yaa durum buralara niye geldi anlayamadım..
ama seni özlycez senacmmm...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:52 PM