:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ciciKIS
Arkada?lar bu forumda arkada?l?klar s?per i?te bisde kanqijimle (Ya?mUr Y?ReKl?) bu forumda yeni tan??t?k sefdik birbirimisi ve kanqi olduuuuuuuuuuuk... ?ok sefiorum ben kanqimi ...sisin kanqinis varm? arkada?lar?m...Confusedmiley27: Confusedmiley17: Confusedmiley27:
Ara
ÐŽeşaren
Evet biz tanistik birbirimizi cok sevdik bundan sonrada anca beraber kanca beraber dimi güzelim...VArmi bizim gibisiSmileSmileSmile bekliyoruzBig Grin

tesekkür ederim Kanqimmm
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
GÜzeL fikir ben tasvip ediyorum Wink
Ara
ciciKIS
Ne demek kanqim!! anca beraber kanca beraberSmile evet vamı bisim gibi si hea ???sisleride çok sefiorus bu forumuda öptükSmileSmileWink
Ara
ciciKIS
evet çok hoş olur gurbetjimSmileSmile
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Sitede yeniyim.d?n bir bu g?n 2 Smile sizleri ki?isel olarak tan?mamama ra?men ?ok sevdim umar?m sizlerde beni sever kal?c? arkada?l?klara imza atar?z Smile
Ara
ѕqρα кJмя
bisi sewmeyen öLsün bee Cool

:yikildim:
Ara
ciciKIS
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sitede yeniyim.d?n bir bu g?n 2 Smile sizleri ki?isel olarak tan?mamama ra?men ?ok sevdim umar?m sizlerde beni sever kal?c? arkada?l?klara imza atar?z Smile
?ncelikle ho?geldin tatl?m ?ok iisin eminim ?ok seviliceksin bu forumda bizlerde seni ?ok sevices prensesim ho?geldin iiki burdas?n ne zaman can?n s?k?l?rsa ?z?lrsen veya mutluysan ben hep burday?m her ?ekilde bi?eleri payla??r?m r?s seninle prensesimSmileConfusedmiley31:
Ara
ciciKIS
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bisi sewmeyen ?Ls?n bee Cool

:yikildim:
h?h seni sefmiolar bikerem ohhhhhhConfusedmiley12: Confusedmiley31: (?aka tabiiki)zuhaha
Ara
d€n!z kısı
beni sewiyolar mı pekiiConfusedmiley31:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:57 PM