:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
bilgeis
evet Smile sen kendini bilmezsen ya nice okumaktır der bi büyüğümüz Smile konuyla bağlantısı ne bilmiyorum ama aklıma geldi işte Smile
tatlı_cadı
arkadaşLar qeLin özeLLikLede kankam sen Big Grin bişy sormam Lazım msn'lerde bi sorun var ya Sad o yüsden burda konuşcaz Sad eeeeeee kimLer var ?
Ara
pamuk_prenses
lan kanka kafayı yiyecem ya gitmio kimseyle konuşamadım konuşamıomda ağlıyacam :'( offf offff
Ara
ROSE
evet ya nedir bu msn deki sorun ya bende aynı dertten yakınıyoruım yazıom yazıom gitmioooo deli etti beni SadSadSad hepinize iyi akşamlar...
Ara
tatlı_cadı
uffffff eft kanka ya sende anca qeLdin yani bişy sorcam bu inkiLapda nereye kdr yazcaz bn slk unuttum bu ödevi şimdi sıkıştım hadi çabuk söLe Sad
Ara
tatlı_cadı
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ya nedir bu msn deki sorun ya bende ayn? dertten yak?n?yoru?m yaz?om yaz?om gitmioooo deli etti beni SadSadSad hepinize iyi ak?amlar...

?ok k?t? bi?y ya Sad Sad
Ara
ROSE
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok k?t? bi?y ya Sad Sad
valla ben ??ld?rmak ?zereydim kapatt?m iice s?k?ld?m ama SadSad herrhalde d?zelr yaaaaa
Ara
pamuk_prenses
lan kanka sadece bizim değilmiş herkezin öleymiş nys 1 dünya savaşı sonuçlarına kadar yazıcan kanka çoksinirliyim kafayıyiyecem
Ara
tatlı_cadı
in?aLLah rose apLam

tmm lan kanka ?ok saqoL ben kafay? yedim biLe :mad: Sad
Ara
pamuk_prenses
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ben ??ld?rmak ?zereydim kapatt?m iice s?k?ld?m ama SadSad herrhalde d?zelr yaaaaa
in? d?zelir bea hep b?le kalmaz yaw
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 05:39 AM