:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
w00w
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok ?eli?kili Gidecekmisin Kalacakm?s?n.

Ali allah a?k?na bi sus art?k karde?im. Durum ciddi ok ? Aram?z bozuk Sena'yla.
Ara
gurbetci
senacim kararina saygi duyarim ama suan sinirlisin ondan bunu sölüyosun...
ayrica sende burda paylasimci bir üyesin ve biz paylasimci üyelerimizi aramizda görmekten mutluyuzWink
Ara
AdAmIn1i
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ali allah a?k?na bi sus art?k karde?im. Durum ciddi ok ? Aram?z bozuk Sena'yla.

Tamam w00w.

Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok ?eli?kili Gidecekmisin Kalacakm?s?n.

T?K?RD???M? YALAMAK ?STEMED??? M? S?LED?M
VEDE GER? D?NEMYECE??M ZAMAN KES?NLE?T?G?NDE HABER VER?CEM?::...
Ara
p£r!k!z!
GİDİYORUMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmmm ==='''''''''''''''''''''''''''''''''(
Ara
w00w
Gİt... Suçlu olduğun gibi birde kaçıp git... Senden fazla kırılan kızan yıkılan ben olmama rağmen özür dilediğimde ters tepki verip, daha fazla kırıp Git... Ben yine de aldırış etmemişken olanlara SEN YİNE ÇEKİP GİT...
Ara
milagros
Sabah Erkenden Kalktim Ve Telefonun Sesİ Aci Aci Çalarken Bİ Sersemlİkle Telefonu AÇmak İstercesİne Aramaktaydi Ellerİm Telefonun TuŞlarini Ama Tam O Arada Çalan Kapi Zİlİ Sankİ Benİ Delİ Etmek İstercesİne Nasil Çaliyordukİ Yerİmden Hizli Bİ Şekİlde Kalkip AÇmayi DÜŞÜnÜrken KardeŞİmİn AĞir AĞir Adimlarla Kapiya YÖneldİĞİnİ Fark Edİnce Bİ Anda Beynİmde ŞİmŞek Gİbİ Çakan Kapi Zİlİnİn Sonunda DÜŞÜnÜrsem Sesİnİn KesİleceĞİnİ İÇİmİn Çok Rahat OlacaĞini Bİlİyor Ve Bunun Bİlİncİndeyken KardeŞİmİn Kapiyi AÇmasiyla Zİl Sesİnİn Kesİlİp Benİ Rahatlatti Derken O An AÇilan Kapinin ÖnÜnde Bekleyenlerİ GÖrÜnce Kafamdakİ ŞİmŞekler Tekrar Bana İnatla Çakarcasina Beynİmİ Uguldatiyordukİ Sesİ Kisik Olan Radyoda Çikan Sevmedİgİm Şarkinin Sesİyle Dahada Çok Sİnİrlerİm Tepeme Çikarken Ajdardan Nane Nane Şarkisinin Oldugunuda Belİrteyİmkİ Buradan O Ankİ Halİmİn Ne Halde Oldugunu Sİz Tahmİn Edersİnİz Kİ Çildirma Noktasina Gelmek Üzereyken İÇİmde Bİ ÇiĞlik Sankİ Al BaŞini Cik Gİt Dercesİne Benİ DÜrtÜyordu Kİ İÇerden Aci Aci Bİ Sesle Kopup Gelen Çiglikta KardeŞİmİn Sesİnİ Duyuyorken Yerİmden Kalkip Hizli Hizli Adimlarla KoŞarcasina Bakmak İÇİn GİttİĞİmde KorkunÇ Bİ Durum La KarŞilaŞacagimi Zannederken GÜlÜnÇ Bİ Durumla KarŞilaŞinca Bana Soldan SaĞdan Cİnler Tepeme Gelİrcesİne Daha Fazla DayanamiyacaĞimi Anlarken Çantimi Aldigim Gİbİ Ben Gİdİyorum KardeŞİm SmileSmileSmileSmileSmileSmile):Smile)SmileSmileSmileSmileSmileSmile:SmileSmile
Ara
bilgeis
G?nayd?n millet Confusedmiley31: Bug?n di??iye gitcem ben Confusedmiley13: acaba can?m yancak m? ? ?lmezsem g?r???r?z arkada?lar Confusedmiley9: hepinize g?zel bir hafta diliyorum Confusedmiley31: sevgiyle kal?n.Ayy ben spiker gibi konu?tum bug?n yaww :yikildim:
HayatYasam
G?mi? Olsun Yok ?lmezsin Yaw Allah Etmesin Neyse Gr?mek ?zere Tekrar Doktor Amcaya Confusedmiley9: Selam Damara Devam:Confusedmiley17:
Ara
bilgeis
HayatYasam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?mi? Olsun Yok ?lmezsin Yaw Allah Etmesin Neyse Gr?mek ?zere Tekrar Doktor Amcaya Confusedmiley9: Selam Damara Devam:Confusedmiley17:
Confusedmiley20: sa?olas?n arkada??m

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:18 AM