:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
MorciveT
sabah erken kalktım, hepiniz uyuyorken forumda kim var kim yok diye kontrol ettim. Burda nokta olması gerekliBig Grin

haftaiçi cevap veremediğim e-mailleri cevapladım. Burada da Smile
Ara
gngr
gamzem_06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hem?ooo bu c?mle de?il c?mleler olmu? yaaaa...

do?ru ya...
valla dikkatsiz bir okuyucuyum san?r?m....
t?h emeklerime yaz?k....Confusedmiley6: Confusedmiley6:
Ara
gamzem_06
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sabah erken kalkt?m, hepiniz uyuyorken forumda kim var kim yok diye kontrol ettim. Burda nokta olmas? gerekliBig Grin

haftai?i cevap veremedi?im e-mailleri cevaplad?m. Burada da Smile

bende farkettim ?u ana kadar senin kadar ba?ar?l? olan olmad?.
tebrikler.. Confusedmiley32:
Ara
gamzem_06
gngr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:do?ru ya...
valla dikkatsiz bir okuyucuyum san?r?m....
t?h emeklerime yaz?k....Confusedmiley6: Confusedmiley6:

umutsuzlu?a kap?lma yaa
hem?oom benim sen yapars?n
ben inan?yorum sana...
Ara
MorciveT
Güngor, imla kurallarını bilmeyen o kadar kişi varki; sen noktayı koymuşsun en azından <:d koymayanlara ne demeli ? Smile
Ara
gamzem_06
iyide o noktay? da koymamas? gerekiyodu..
c?mle uzun olsun dedik o her f?rsatta nokta koymu?..
:yikildim: :yikildim:
Ara
gngr
sabah erken kalkt?m ve b?t?n duygusuz ?yeleri uyurken acaba forumda kim var kim yok diye kontrol ederken birden akl?ma haftai?i cevap veremedi?im e-mailleri cevaplamak gelmi?ti ki annem seslendi, o?lum kahvalt? haz?e gel diye, bakt?m ki kahvalt? haz?rlam??, ailece bi pazar kahvalt?s? yapt?ktan sonra tekrar internetin ba??na gecip, forumda u?rayamad???m yerlere bakt?m ve ankara bug?n di?er g?nlere nazaran biraz daha s?cak diye, k?sada olsa gezmeme dola?mama neden olur diye d???nd?m ama g?nlerin k?sa olmas? ve havan?nda bu nedenden dolay? erken kararmas? ile eve geri d?n?y?mde birazda evde yar?m kalan i?lerimi tamamlay?m diye d???n?rken eve gelir gelmez tekrar bilgisayar?n bas?na oturup, hemen duygusuza y?neliyim derken bi bakt?m ki bizim hemso forumda bi konu acm?? ve bende konusunu okurken konunun olduk?a k?sa ama bizden istedi?i ?eyin ?ok uzun oldu?unu g?rmeme ragmen, bu durumda hem?omu yaln?z b?rakmayaca??m? d???n?rken asl?nda herhangi bi konuyu kopyalay?p yap??t?rmak gecti akl?mdan ama b?yle bi sayg?s?zl?k benim hem?oma yap?lmaz diye kollar? s?vay?p, akl?ma gelenleri yazmaya baslarken,hem?oma bunlar? yazd???m s?rada di?er konular? yine okuyamad???m?,hepimizi bu konuya baglay?p, kendisinin rahat rahat forumda gezdi?ini d???nd?m.....
umar?m begenirsin, bidahaki sefere k?sa ve ?z cevapl?yacag?m?z konular secersen hepimizi sevindirirsin...................

vay be hem?o hemen sat?ld?k ya
Ara
gngr
şimdi okudum ama bazı yanlışlar yine var...
bakalım ve umarım bulmazsınız....
çünkü tekrar ugrasmak istemiyorum....
Ara
gamzem_06
arada baz? kar???kl?klar olmu?
gibi ama yinede ellerine sa?l?k
bu kez ba?arm??s?n.. Confusedmiley36:
hem?oom benim hi? satarm?y?m
ben seni...Confusedmiley36:
Ara
gamzem_06
gngr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?imdi okudum ama baz? yanl??lar yine var...
bakal?m ve umar?m bulmazs?n?z....
??nk? tekrar ugrasmak istemiyorum....

ilk okumamda buldum bile..
benden ka?maz..:yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:44 PM