:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
milagros
bence en güzeli dadılık ...çocukları çok sevdiğimden..Smile
Ara
MorciveT
Sabah erkenden kalktım ve annemin yanına gitme düşüncesinde iken aklıma yapmam gereken işlertakılıveriyor ki ben o sırada cay demlemekle meşgül olduğum için diğerişlere zaman ayıramayacağımın farkına vardım fakat dedimki kendi kendime ''Kocum sen bir kaç işi birden de yapabilirsin'de ya sen işi yaptıkca başka birişçıkarsa, o arada arkadaşların gelipte haydi cafeye gidip birer narigile içeçeğiz derlerse''dedim ve aklımdan geçenlerin hiçte iyişeyler olmadığına karar vermekte hiç zaman kaybetmeden anlamışbulunuyorken birden bir ses bana sesleniyor gibi kulağıma ismimi sayıklayan yankılar geldi diye düşünürken bi baktım anneannemin teyzesinin erkek kardeşinin üçüncü oğlunun kız kardeşinin kuzeni geldi.

Daha cokuzatırım da yeter yaf sıkıntı basıverdi Smile
Ara
p£r!k!z!
bune beee.............. =))))))))))))))))))))))))))))))) mesuttt
Ara
MorciveT
Ne bilim ne Big Grin

Bildigim şeyi yazmam herhalde Big Grin
Ara
gamzem_06
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sabah erkenden kalkt?m ve annemin yan?na gitme d???ncesinde iken akl?ma yapmam gereken i?lertak?l?veriyor ki ben o s?rada cay demlemekle me?g?l oldu?um i?in di?eri?lere zaman ay?ramayaca??m?n fark?na vard?m fakat dedimki kendi kendime ''Kocum sen bir ka? i?i birden de yapabilirsin'de ya sen i?i yapt?kca ba?ka biri???karsa, o arada arkada?lar?n gelipte haydi cafeye gidip birer narigile i?e?e?iz derlerse''dedim ve akl?mdan ge?enlerin hi?te iyi?eyler olmad???na karar vermekte hi? zaman kaybetmeden anlam??bulunuyorken birden bir ses bana sesleniyor gibi kula??ma ismimi say?klayan yank?lar geldi diye d???n?rken bi bakt?m anneannemin teyzesinin erkek karde?inin ???nc? o?lunun k?z karde?inin kuzeni geldi.

Daha cokuzat?r?m da yeter yaf s?k?nt? bas?verdi Smile

kimi olsa s?k?nt? basard? heralde ama helal iyi uzatm??s?n.. Confusedmiley20:
Ara
MorciveT
Bak gordunmu PeriBig Grin begenenlerde var Big GrinBig Grin laf yerine icraatınızı görelim heytt BEAABig GrinBig GrinBig Grin
Ara
gizemli sim
up uzun bişi yasmıştım canım sıklıyodu ama internet baglantım koptu oda gitti yaSad
Ara
gamzem_06
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak gordunmu PeriBig Grin begenenlerde var Big GrinBig Grin laf yerine icraat?n?z? g?relim heytt BEAABig GrinBig GrinBig Grin

ellerine sa?l?k arkada??m...Confusedmiley1:
yazamayanlar ?atlas?n..Big Grin Confusedmiley2:
Ara
gngr
sabah erken kalktım, hepiniz uyuyorken forumda kim var kim yok diye kontrol ettim,haftaiçi cevap veremediğim e-mailleri cevapladım.daha sonra annem kahvaltı hazırlamış, ailece bi pazar kahvaltısı yaptık.daha sonra tekrar internetin başına gectim, forumda uğrayamadığım yerlere baktım.ankara bugün diğer günlere nazaran biraz daha sıcak diye, kısada olsa gezmeme dolaşmama neden oldu. ancak günlerin kısa olması ve havanında bu nedenden dolayı erken kararması ile eve geri döndüm. biraz evde yarım kalan işlerimi tamamladım.daha sonra tekrar bilgisayarın basına oturdum, hemen duygusuzu actım, bi baktım ki bizim hemso forumda bi konu acmış, konusunu okudum, konu oldukça kısa idi ama bizden istediği şey çok uzundu. bu durumda hemşoyu yalnız bırakmak olmazdı....
aslında herhangi bi konuyu kopyalayıp yapıştırmak gecti aklımdan ama böyle bi saygısızlık benim hemşoma yapılmaz diye kolları sıvadım.aklıma gelenleri hala yazıyorum....
ama hemşo bunları yazarken diğer konuları yine okuyamıyorum.sen hepimizi bu konuya baglayıp, rahat rahat forumda geziyosun demi.....
umarım begenirsin, bidahaki sefere kısa ve öz cevaplıyacagımız konular secersen hepimizi sevindirirsin...................
Ara
gamzem_06
hemşooo bu cümle değil cümleler olmuş yaaaa...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:15 PM