:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
gizemli sim
savaşmak belki çok güzel bişi ama artık unutmak olsa gerek en mantıklısı ve tekrar ögrenmek gerekli aşkı mutlu olmayı çok teşekkür ederim sizlere
Ara
bilgeis
gizemli sim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sava?mak belki ?ok g?zel bi?i ama art?k unutmak olsa gerek en mant?kl?s? ve tekrar ?grenmek gerekli a?k? mutlu olmay? ?ok te?ekk?r ederim sizlere
Ben ?ok sava?t?m ama olmuyorsa olmuyor arkada??m ?z?lmeye de de?miyor anlad?m art?k. sen de anlayacaks?n merak etme ve ?z?lme.
bilgeis
Ben hep bo? taraf? g?r?yorum, hep eksikleri tamamlamak istiyorum ama bu yanl?? herhalde ki hi? mutlu olam?yorum ke?ke polyannac?l??? becerebilseydim Sad ozaman hep dolu taraf? g?r?r b?yle aramazd?m eksik olanlar?....
Arkada?lar siz daha m? iyimsersiniz benden ?
bilgeis
Bence şairlik....
ÐŽeşaren
hmm oda güzel bilgeisSmile
Ara
bilgeis
evet.keşke öyle bir mesleğim olsaydı Smile
p£r!k!z!
BEN DE HERŞEYE OLUMLU YÖNDEN BAKARIM VE BAKMAYA ÇALIŞIRIM...
AMA ZAMANLA YAŞANAN ŞEYLERDEN ÖTÜRÜ ARTIK BU GİD GİDE YIPRANIO HAYAT SENİ İSTER İSTEMES BOZUOR..
ASLINDA HEP DOLU TARAFIINDAN BAKMAK GEREK BU DÖNEM BU ZAMANDA.. YOKSA HER ZAMAN KAYBEDEN OLURSUN OLUYORSUN.. AMA ASLA KENDİNDEN ÖDÜN VERME SEN NEYSEN O OL.. BIRAK İNSANLAR SENİ GÖRMEK SEVMEK İSTEDİKLERİ GİBİ DEİLDE .. SENİ KENDİN GİBİ OLDUGUNDA SEVSİNLER.. KİMSE İÇİN BEN KENDİMİ DEİŞTİREMEM.. VE YÜREİMİ TAŞLAŞTIRAMAM.. İSTER DOLU İSTER BOŞ TARAFTAN BAKAYIM AMA YETER Kİ HAYATA BAKAYIMM.. MUTLU OLMASINI BİLEYİM BENDE SENİN GİBİ HATTA SENDEN DE ÖTE DE YUFKA YÜREKLİYİM.... BEN KİMSEYE KÖTÜ DAVRANAMIORUM KÖTÜ SÖZ SÖYLEYEMİORUM CİİDDİ OLARAK..BENM DE SORUNUM BU
Ara
gizemli sim
bende biras fazla dolu taraf görüyorum ve üzülen ben oluyorum bence en güzelini sen yapıosun en azından önce boş tarafı görüosun en azından hayal kırıklıgna ugramıyosun ama eger öncedende ön yargı oluşturuosan bunuda zamanla düzeltip dahada mutlu olabilmelisin en azından seninki iyi yönde bi hayal kırıklıgı oluyordur umarım anlamışsındır...
Ara
p£r!k!z!
DiŞaridan Davulun Sesİ HoŞ Gelİr...
Ben Cafecİyİm Cafe İŞletİyoruz
Cafe AÇmadan Önce Oldukca Zevklİ Gelİrdİ Baana Ama O Kadar GÖrÜndÜĞÜ Gİbİ Deİl..
Ve En Zevklİ İŞ Nedİr Bİlİormusunuz.. KİŞİnİn Kendİ MesleĞİnİ Severek Yaptigi İŞ Zevklİ Olandir
Ara
serseri kiz
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sar?n?m buran?n en eski ?yeliri benle gurbetci Smile hee bide a?k?m var Smile ama yinede gircem banane Big GrinBig Grin

tabiki girebilirsin Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:47 PM