:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
milagros
istanbul zuzunu vermiyomu? .......güzel olmuş emeğine sağlık
Ara
Dj An?L
benim en begendigim huyum : ---> sigara içmemem,remix manyaq yapmam,kararlıyım ..

en begenmedigim huylarım : ----> küfürbaz olmam,ukala olmam, ve kız delisi olmam ( donjuan Big Grin ) Smile
Ara
Dj An?L
cicik?s benimde babam kastamonu/cideli annem bart?n/amasral? Big Grin ama dogma b?y?me istliyim bn Big Grin
Ara
w00w
Paylaşım için Teşekkürler...
Ara
pamuk_prenses
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eski$ehir Big Grin
bnde ayn? ?ehirliyim uuzn bilionuzmu yazmak s?k?c? verio nysBig Grin
Ara
p£r!k!z!
WAYYY BEAHH SAMSUNLULAR GİDEREK ARTII BURDA HAYDEEE NE GÜZEL YA ...

SAMSUNUM BENİM SONUNA KADAR ...

YÜRÜ DA KİM TUTAR SENİ BE SAMSUNUMMM BENİM
Ara
w00w
Dinleyemiyorum linkde bi sorun mu var ?
Ara
p£r!k!z!
HEHHE BENCEDEEE Big Grin
Ara
p£r!k!z!
linkde sorun yok Big Grin
Ara
gizemli sim
arkada?lar hi? sewdinizmi bilmiyorum ben hep sewemeyecegimi san?rd?m a?ka inanmayanlardand?m hep ka?t?m kendimce a?ktan ve sonunda beni buldu 12 kas?m 2004te pazar tam 2 y?l olucak ve biz yakla??k 11 ayd?r ayr?y?z belki unutuldumda inan?n bilmiorum merak ediyorum acaba unutulmak bu kadar kolaym? benim onu hat?rlad?g?m kadar oda beni hat?rl?yormu?benim i?in farkl?yd? o ??nk? ben ona anlamlar?m? y?kledim en g?zel mavilikler olarak g?rd?m onu ilk kez birinin elini tutup s?caklagn? hissettim ilk kez birinin g?zlerine bak?p anlamlar arad?m ilk kez annemi ve babam? tan??t?rd?m biriyle...tan??mam?zda onunla bi okadar faciyayd? ben ondan oda benden nefret ederken a??k olduk hani kavgayla ba?layan a?klardand? ve lise a?k?yd? Confusedmiley19: kendi aram?zda y?z?kler takt?k...sonra yawa? yawa? sorunlar ba?lad?...aram?za bir ?ok insan girmeye ba?lad? okulda pop?ler olan biriyle birlikteydim sewiyordum ve sewiliyordum ama bi?i vard? benim d???mdada ona a??k olan ki?iler vard? benim ?n?me hep ta?lar ??karan insanlar onlarla ?ok sava?t?k sonras?nda o ki?iler benim yan?mda olan dost dedigim insanlar?da kendi yollar?na ?ektiler dostlar?mla t?m baglar?m? kopard?m ama sewdigim insan bunu yapmad? bu dahada b?y?k sorunlar dogurdu bize yawa? yawa? onu kaybettim bi g?n duydum benden sogumu? bu ?ekilde s?rm?yormu? ve bitirdik okulda son senemizdi ve benim g?z?m?n ?n?nde ba?kalar?yla kahkahalarla gezmeleri el ele dola?malar? ba?lad? arkamdan konustugu s?zler geldi ve okulun bitmesine 5 ay varken okulunu dei?tirdi son konusmalar?m?z oldu ve biz bitirdik...uzun s?redir konusmuyoruz bi ka? kez msjda ?ektim konustukta ama okadar soguk konusmalard?ki sizce 12sinde onu aramal?m?y?m yoksa kalbime s?z ge?irmeyi deneyip tamamiyle gelecegemi bakmal?y?m asl?nda tamamiyle her?eyi unutmak istiyorum ama ?imdi kalbime onu sewme emrini ben vermeme ragmen dewalarca unut dememe ragmen kalbim onu unutmuyo ?ok ?z?ld?m arkada?lar tek istedigim asl?nda beni unutup unutmad?gn? bilmek?ve ?uan bida sewmiyecekmi?im gibi gelmesine kar??n bana. tekrar mutlu olup t?m maviliklerimi g?l??llerimi geri kazanabilicekmiyim?ne ?ok soru sordum inan?n bilmiyorum nap?cagm?Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 09:15 AM