:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CariSmaBoY
sarınım buranın en eski üyeliri benle gurbetci Smile hee bide aşkım var Smile ama yinede gircem banane Big GrinBig Grin
kayıp_gölgeler
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BU SORUYA CEVAP VEREM?YORUM Confusedmiley9: ..........

niye cevap veremiyorsunConfusedmiley6: neyse can?m ?ok ?zelse zaten cevap vermek zorunda de?ilsinConfusedmiley13:
Ara
isyanbitmez
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye cevap veremiyorsunConfusedmiley6: neyse can?m ?ok ?zelse zaten cevap vermek zorunda de?ilsinConfusedmiley13:
ger?ekten ?ok ?ok ?zel. hatta o kadar ?zel ki kendimden bile gizliyorum.......
Liseli_k?z
Tek Kel?meyle Pan?kk
Ara
uykucu_34
Liseli_k?z Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yan taraftan anla??ld??? gibi

R?ZEL?Y?M aferim banaaConfusedmiley32:
ahaa b?tane hemsomm c?kt???...yuru be karaden?z g?zeliiiConfusedmiley31:
Ara
uykucu_34
[quote=AdAmIn1i]Bırak Len Samsunlar Bİraz Yumuşak Oluo Big Grin[/
SENLE SAMSUN DA GORUSMEK ISTERIM HEE...
Ara
uykucu_34
[quote=spy_hackers]Samsunluyuz ?iz. KaraKoL EviMiz , KeLepCe KoL SaATimiz , RaK?y? SusuZ , A?K? Sonsuz SeveRiz !
kardes o oyle yaz?lmaz CEZA EV? YUVAMIZ MAHKEMEDIR MEKANIMIZ IDAM IPI KRAVATIMIZ KELEPCE KOL SAATIMIZ SAMSUNLUYUZ YAKARIZ ALEMDE DELI KANLIYIZ TEK KURSUN DA HARCARIZ KIMSELERII TAKMAYIZZ....KARDES SAMSUN HANGI MAHALLESIN DESIN BEN CEZA EVI MAHALLESIIN DEYIM BUYUR GEL TANISALIM ......ORDA SOHBET EDELIM BIRAZZ...
Ara
tatlı_cadı
Resmi g?rd?n?z.. hangisi daha ?nemli sizce.. kad?ndaki cesaret mi ? el ?pendeki marifet mi ? yoksa adam?n ugrad?g? ihanet mi?

2zq7hs5kb9.jpg
Ara
kayıp_gölgeler
tamam ?zel hayata sayg?m?z sonsuzConfusedmiley1:
Ara
YARGIÇ
Bence kızın yanındaki adamın kafasızlığı....
Ya bir insan bu kadar olur işte neyse susuyorum....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 08:52 PM