:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ROSE
tam olarak şöyle diyebilirim ki düşünceli.......
Ara
p£r!k!z!
HO? GELD?N YA?MUR Y?REKL?.. BENDE PER? KIZI Wink
Ara
p£r!k!z!
HARBİ HEE EE SENİN ENİN KİM =)) İSYAN Wink
Ara
ÐŽeşaren
Hos buldum PERIKIZ teskkürler..
Ara
PETEK
Confusedmiley26: Ben?m En Sevmed?g?m Huylarim 1.s? ?ok Fazla B?r?ler?n? D???nmem 2.s? ?ok A?ik S?zl? Olmam3.?se B?yle Sorulara Cevap Vermem...Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
MorciveT
Sevmediğim huylarım :
*Karşımdaki beni incitsede, onu kıramamak...
*Sigara İçmek
*Bazen üşengeç oluşum Smile
Ara
bilgeis
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya seninle bir problmeim yoktu ben senin actigin bir konuya yorumumu yaptim sende bana hos gelmeyen bir sey s?ledin basta bence bu saygisizlikti ha yanlismi anladim ozaman l?tfen bana o kurdugun c?mlenin analizini yaparmisin?
dogru sen kimsinki ben kendi adima s?l?yorum seninle tartisayim hayir elime ne gececekki? veya ben kimim ki senle tartisayim? ama yazmis oldugun siir hicte hos degil eger sen dogruyu savunuyosan en azindan bunu yapmamalisin.ha sunuda belirtiyim ben birinci sinif cocuklar gibi gereksiz yerede kimseyle tartismam...
bu arada buradaki ot ?iiri bana ait de?il yanl?? anla?ma olmas?n ?airin ?iiri ama ?airin ad?n? unuttum ben Sad
isyanbitmez
BU SORUYA CEVAP VEREM?YORUM Confusedmiley9: ..........
ciciKIS
Selaaaaaaaaaaaam Eee Bana Merhaba Dİcek Kİmse Yokmu:'(
Ara
ROSE
selammmm ben den sana bi merhaba o zaman ..SmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 06:06 PM