:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZiBiDi_RoMeO
bak beni konusturma emre.. ben senin pc ne deil beynine trojen cakarim haberin olmaz..................... AngryAngry kizdirma beni suleymanin hatrii var ..

senin cyberg warrior a sor beni ok.. hadi şimdi optum kardeşim... xorpiks e git onada sorSmile)
Ara
£mr£
ya sana ne diyimki. ben bundan sonra konusursam namerd?m.Allah?ndan bulas?n.
Ara
tatlı_cadı
bnde o yüsden tartışdık forumdakilere qereqinden fazLa HADDİNİ aşarak cvp veriyor bisi iLqiLendiriyo kardeşim sana bis ayak uyruramayız her isteqini istediqin saman istediqini yapamazsın bu forumun bi kuralı var kuralına UY !bis bi aileyis emrede ailenin bi parçası eskiden beri tanırım kendi adıma konuşmak üsere bu ailenin bosulmasına asla isin vermeyiz ! sende bisim ailemizden fakat sen ailenin kıymetini bilmedin.!

neyse usatmayalım konuyu kapatalım !!!!
Ara
RomantiK_Genç
Hassan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
YP-0008.KESTANELI.gif

Nice Senelere Wink
Abi Ac?kd?m Yaw Big Grin
Nice Y?llara Cad?Smile
ZiBiDi_RoMeO
ok ben ceker gideirim sorund eil forummu yok piyasada.. ama benim vericegim bilgiler kadarda bilgisi olan bir kişşi daha burda göremiyorum Smile

ben buraya arkadaşca girdim konuylada alakali aşagilama yoktu.. sadece şaka vardi anlamayanlar icin soyluyorum şaka.

neyse hadi bana eywallah sizleri tandiigma sevindim bazi arkadaşlar ida elektiriklerinden dolayi sevdim tekrar görüşmek dilegiyle Smile

eywallah..!
Ara
gurbetci
canim kardesim bee kimin kardesi mucuks kardesimWinkSmile
Ara
MorciveT
İmalı konuşmalara gerek yok, şakacılığımdan degil ciddiyetimden anlamadın sanırım...

Özel hayat nedir sana öğretecek değilim ve özel hayatlar farzetmekle olmuyor...

Karşındaki insanı kışkırttığının bile farkında değilsin...

Bazı şeyleri ciddiye almanın zamanı geldiğini bilmen gerekli...

*Şahsın msn'sini hackliyorsun, özel hayatına mani olmadım diyorsun?
*Durmadan sazan deyip, karşındaki insanı incitiyorsun?

Yaşça senden küçük olabilir ama eminim saygıyıda hakediyor...
Ara
tatlı_cadı
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canim kardesim bee kimin kardesi mucuks kardesimWinkSmile

mucx apLac?m
Ara
ZiBiDi_RoMeO
By ZİBİDİ_ROMEO SANCESCO ALWAREZ mutluluklar diler

3 gunluk komedi icin tşklr cok eglendim sizlerleSmile) W00w MORCİVET VE BİR KAC NBİCK İ HATİRLAYAMADİM POZİTİF ELEKTİRİK ALDİM KARDEŞLER GÖRÜŞMEK DİLEGİYLE BAŞİNİZ SSIKIŞIRSA MSN İM ORDA MEVCUT SİLMESLERSE UYELİGİMİ Smile

MALUM ADMİN KARDEŞİ
Ara
gurbetci
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ok ben ceker gideirim sorund eil forummu yok piyasada.. ama benim vericegim bilgiler kadarda bilgisi olan bir kişşi daha burda göremiyorum Smile

ben buraya arkadaşca girdim konuylada alakali aşagilama yoktu.. sadece şaka vardi anlamayanlar icin soyluyorum şaka.

neyse hadi bana eywallah sizleri tandiigma sevindim bazi arkadaşlar ida elektiriklerinden dolayi sevdim tekrar görüşmek dilegiyle Smile

eywallah..!
burdaki atüm üyeler paylasim yapiyoruz ve bunlarin hepside yarali paylasimlar...
gerekli bilgiyi biz aliyoruz merak etme sen arkadasim....
asagilama yoktu diyosun bende insaf diyorum.....
ayrica biz sakadan anlayan kisileriz neyin saka olup olamadiginida biliriz....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 06:46 PM