:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
MorciveT
ZiBiDi_RoMeO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada?a msn ini geri verdik ?ifresini geri verdik hemde 1 kuru? almadan ama arkada? bunun bi
?aka oldugunnu anlamadi abi? dedigini ne cabuk unutun emre.......

bizim icn sorun deil biz her foruma gireriz ortama uyariz konuyu buraya ta?iman cok aip........

Bu konu burda kapans?n... Kimse tart??ma yaratacak cumleler sarfetmezin...

Romeo, birisinin ?zel hayat?na tacizde bulunmakla ?aka olmaz, boyle bir ?aka kabullenilemez... Sana birisi bu ?ekilde bir?ey yapsa eminimki sen de ayn? duygular? beslerdin ve Emre g?rd???m kadar?yla ?ok hakl?... Senin ya??n?n geregince ?z?r dilemeni tavsiye ederdim... Senin yapt?g?n? ben yapsam eminim ki, kendi ?ahs?m ?z?r dilerim...

Bu konu hakk?nda tart??maya yol a?acak bir yaz? yaz?lmas?n? istemiyorum arkada?lar....
Ara
ZiBiDi_RoMeO
oki bu defa msn ini alkirsam padişahin oglu gelse geri alamaz. ok anladinmi? ama konuyu buraya taşiman hata... senin hatan bu konuyu burda kimseyi ilgilendirmezken boyle tartişmamiz hic yakişlik almiyo...

no comment..
Ara
£mr£
tamam al msn mi bekliyorum.
Ara
€BeRimSin
YP-0008.KESTANELI.gif

Nice Senelere Wink
[url=http://www.zerdalipasta.com/sayfalar/urunler/yaspastagrb/YasPasta/YP-0008.KESTANELI.gif][/url]
uykucu_34
dogum gunun kutlu olsun bucur cadııı mutlu yıllara..canımm...........
Ara
ZiBiDi_RoMeO
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu konu burda kapans?n... Kimse tart??ma yaratacak cumleler sarfetmezin...

Romeo, birisinin ?zel hayat?na tacizde bulunmakla ?aka olmaz, boyle bir ?aka kabullenilemez... Sana birisi bu ?ekilde bir?ey yapsa eminimki sen de ayn? duygular? beslerdin ve Emre g?rd???m kadar?yla ?ok hakl?... Senin ya??n?n geregince ?z?r dilemeni tavsiye ederdim... Senin yapt?g?n? ben yapsam eminim ki, kendi ?ahs?m ?z?r dilerim...

Bu konu hakk?nda tart??maya yol a?acak bir yaz? yaz?lmas?n? istemiyorum arkada?lar....

cok ?akacisin morcivert

forumla alakali bi konu olmadigi icin kimse beni suclayamaz. o kendi sazanligina veriyorum... ayrica ?z?r dileyewcejk bi?i yapmadim. ?zel hayatina mani olcakta bi?i yapmadfim

farzetki bir sureligine service di?i oyle dusunsun.. kimseye ne kufur ettim ne ba?ka bi?i yediklerim cabasi............... bu kadar konu kapandi..
Ara
MorciveT
CADII, canım kardeşim, umarım senin yararına olacak en güzel dilek ve isteklerinin gerçekleşmesini temenni ediyorum...İyiki aramızdasın, bir yaş daha büyüdün, hadi hayırlısı olsun Smile bana bak yaşlanıyosun hea demesi benden Wink
Ara
tatlı_cadı
doqum qünün kutlu oLsun cadıı Big Grin iiki varsın..
Ara
gurbetci
kusura bakma arkadasim ama forumdaki tüm üyeler en azindan bir cogumuz birbirimizden sorumluyuz ve birine olan veya yapilan bisey bizi ilgilendiriyr ve emreye yapilan bu haksizlikta bizi en azindan kendi adima söliyim beni ilgilendirir....
tartismayi sen actin en basta enleri yazarken,kimse bu forumd birbirini asagilayacak kelimeler kullanamaz...
Ara
in_love_girl
CADII, insan sevinirmi büyüdüqüne,yoksa üzülürmü bir yıldaha qeride bıraktıqına.. belli olmaz..

hep sevinmen dileqiyle..

nice yıllara..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 12:51 PM