:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
£mr£
bos wer abla. msn hacklendi ya sazan olduk duzeltmene gerek yoq.
Ara
ѕqρα кJмя
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
En matrak cocugu=sagopakajmer

ben oLuorm bu yane Big GrinBig Grin

?le miim :p ?

ewt ?leyim :yikildim:
Ara
gurbetci
::REturnTheBlackMAsk:: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet hakl?s?n huzuru ben bozuyorum.....soles?n ?stemeyen arklar beni ben ceker giderim gercekten sorun olmaz...eger msn hacklenmek sazanl?ksa eyw.. forumun enler?nde yazd?g?n seyde dogrudur . doru ben sazan?m hack yed?m senden we sende butun b?lg?ler?m? deg?st?rd?n we kars?l?g?nda 50 kontor ?sted?n sdece bu kadar. gel arkadas?m ozeleme sana msn adres?m? we 100 kontor at?cam forumda bole ?nsanlar yer al?yorsa ayak uydurmak laz?m arkadasa herkes 50 kontor ats?n yoq msn s? hackler d?kkat ed?n.. bana koyan ?ey o msn de ben?m b? c?kt??gm k?z?n olmas? we sen ona kontoru wermessem b?seler konuscag?na dayi setler solem?st?n bu bana cok k0ydu. o k?zla 1 seneden ber? c?k?yorum. we sen 50 kontor ??cn neler yap?odun ..eger forumda bole k?s?lere yer warsa.. eyw. diyip sizlere weda ed?yorum...

t?kler.
emre l?tfen gitmiyosun bi yere sen tamam mi kardesimWink
birak ya snei bilen biliyo ki sen mi burda eskisin yoksa yeni gelenlermi biz seni cok iyi taniyoruz canim kimsenin dedikleriylede k?t? olmazsin.
eger senden msni geri vermek icin para istiyorlarsa o onlarin ayibi bosver sen canim sen bizim icin kalicaksin.....
Ara
tatlı_cadı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben oLuorm bu yane Big GrinBig Grin

?le miim :p ?

ewt ?leyim :yikildim:

bi konuya daLma senden ba?ka zaten sqpac? yok dime yani...
Ara
gurbetci
::REturnTheBlackMAsk:: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bos wer abla. msn hacklendi ya sazan olduk duzeltmene gerek yoq.
sen sazan degilsin emre yaa olmayan biseyiniye kabulleniyosun:mad: :mad:
Ara
ѕqρα кJмя
Afedersiniz cadı hanım !!
Ara
tatlı_cadı
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emre lütfen gitmiyosun bi yere sen tamam mi kardesimWink
birak ya snei bilen biliyo ki sen mi burda eskisin yoksa yeni gelenlermi biz seni cok iyi taniyoruz canim kimsenin dedikleriylede kötü olmazsin.
eger senden msni geri vermek icin para istiyorlarsa o onlarin ayibi bosver sen canim sen bizim icin kalicaksin.....

apLanın sözünü dinLe ve qitme..
hadi inadından vazqeç sen eskiLerdensin yıLma
Ara
ZiBiDi_RoMeO
arkadaşa msn ini geri verdik şifresini geri verdik hemde 1 kuruş almadan ama arkadaş bunun bi
şaka oldugunnu anlamadi abiş dedigini ne cabuk unutun emre.......

bizim icn sorun deil biz her foruma gireriz ortama uyariz konuyu buraya taşiman cok aip........
Ara
£mr£
msn sınden degil bana şantaj yapması ne oluosa artık ... madem o kadar kontor ıstıon gel werem kontor.. hepsının zaten tek yapabılecegı sey bu ınsanlar kendı yaptıkları seylerle nasıl bırı oldugu anlasılır we ben bunu nasıl oldugunu cokdan anladım.. inş. bi gun aynı sey senın basınada gelir o zamna gorursun...HADİ arkadasım sabırsızlıkla beklıyorum msnmı hacklede sana kontor werıcem ok sabirsizlikla bekliyorum
Ara
£mr£
ben sna hic bi zman abii demeıdm yalan soleme msn nı gerı alman ıcın ole demem lazım felan dedın ben demedım bı kere desem ne olcak sen benden cok yaşda buyuk olabılırsın tamam ama zeka yasın benden kucuk anladın buda sana kapak mı ne oluosa artık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 05:24 PM