:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
w00w
Ya konuyu kilitlesenize... Biri bişey der biri özelden tehdit eder. Benim alakam yoqqen bile bana özel msj gelir...

KİLİTLEYİN GİTSİN !!!
Ara
p£r!k!z!
hahahhaaa sen yenisin san?r?m =) bu kadar k?sa s?rede bunlar? ke?fetmen Big Grin
en g?zelinide beni koy bare Big Grin
Ara
p£r!k!z!
arkadaşlar sonları yeni okudum ama .. gerginlik neden hayırdır ya .. lütfen gerginliğe luzum yoq.. herkes kardeş burda =))
Ara
Dj An?L
beni devaml? anlatan 3 kelime war Big Grin

1.ukala :$

2.k?f?rbaz

3.remix Big Grin
Ara
tatlı_cadı
bn aramdaki o kişiyLe anLaşdıqımı sanıyorum ki ( ben anlaştım ) ama kendinisi biLir ister demin okuduqum qibi bana LafLar atsın isterse küsün konuşmasın bn barıştım ama kendisi biLir eqer küser bi daha konuşmazsa bende konuşmam kendisine kaLmış bazı konuLarda çok hassas herhaLde ben öyLe qördüm onun dışında ii biri,, sanırım bu bi açıkLama oLmuştur bi daha anLamadan sözLer söLemez ösel msj ii okumamış..

abijim sende arada kaLdın ama oLsun Big Grin
Ara
bilgeis
arkada?lar kimse yok mu gelinde azc?k muhabbetinizi alay?m yaa Smile
p£r!k!z!
neden sadece yeniler acaba Big Grin
Ara
p£r!k!z!
canım nurdanım aferin sana sen her zman elinden geleni yap .. gerisini karşındaki insana bırak o zaman kaybeden sen olmassın işte..
Ara
ZiBiDi_RoMeO
yaşi itibariyle fevri davrandigini düşiünüyorum.. kardeştir ne yapsa yeridir forumda tartişmak yerine ozel mesaj i tercih ettim... Smile

dont panick no problema
Ara
p£r!k!z!
anlaşıldı zibidi =) saol .. efet yaşı ufak ama çok zeki birisi =)))
ve seni forumda deil de özel msj konusunda tebrik ederim .. ama eğer özel msj da tehdit yada kötü sözler içeriorsa o da ayrı bir ayıptır..ama eminim öle o kadar ileri gitmemiş ...
tşkrler Big Grin ya bir de bu arada burda benim adım yoqqq =((
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:18 PM