:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
bilgeis
Smile siyaha : sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar ...
bilgeis
dedekelle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla baska sevemem zaten yinede saol
senin a?z?ndan yazd?m g?cenme sak?n dedekelle Confusedmiley3:
dedekelle
ne gücencem ya sende askolsunBig Grin
bilgeis
Smile ok saol
dedekelle
ya biyografi yazdım kalkıpda bakan yoq biyografideqi kişiye saygı lasım önce
bilgeis
ben baktım yaaaaa
gurbetci
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gereksiz yere tart??ama yaratan ve kar??s?ndakini rencide etmeye ?al??an insanlar zay?ft?r...g??l? insan ba?kas?na sata?madan kendi ?abas?yla varolan insand?r.ilk okul ?ocuklar? gibi laf yar??t?ranlar kar??lar?ndakilere su?lamada bulunurken ?nce kendilerine bakmal?d?rlar.zira zaten cevap verdiklerinde ayn? konuma onlar da girmi? olurlar.ama ?u ?ok ?nemli bir konu.nas?l anlat?rsam anlatay?m anlatt?klar?m kar??mdakinin anlad??? kadard?r....ne yapabilirim ? Sad sonu?ta da i?te b?yle g?? yar??t?rmaya ?al???rlar.umrumda de?il ama ?ok yanl?? bu.o kadar yanl?? ki....sayg?s?zl?ktan ba?ka bir ?ey de?il laf yeti?tirmek.avukatl?k g?zel bi meslek avukat olmak isteyenler fak?lteye gitmeli bence burda ?yle bi e?itim verilmiyor g?rd???m kadar?yla.yaz?k!!! ?ok ?z?l?yorum seviyenin bu denli d??mesine.ama insan? zorla k?t? yap?yorlar.bir insan?n ?zerine gidersen tabiki k?t? olur.ki?isel fikirlere sayg? duyulmal? ve hakaret edilmemeli.s?ylemi? bir s?z de iyi analiz edilmeli.anlad???n?z? zannetti?ininiz bir kelime asl?nda apayr? anlamlar i?eriyor olabilir arkada?lar.alt metinlere dikkat edin.alt metin ne demek biliyorsan?z sorun yok.ben de ifade edemedim kusura bakmay?n ama anlayan anlar.benimle s?z d?ellosuna giren ki?i : eline bir ?ey ge?meyecek.
ya seninle bir problmeim yoktu ben senin actigin bir konuya yorumumu yaptim sende bana hos gelmeyen bir sey s?ledin basta bence bu saygisizlikti ha yanlismi anladim ozaman l?tfen bana o kurdugun c?mlenin analizini yaparmisin?
dogru sen kimsinki ben kendi adima s?l?yorum seninle tartisayim hayir elime ne gececekki? veya ben kimim ki senle tartisayim? ama yazmis oldugun siir hicte hos degil eger sen dogruyu savunuyosan en azindan bunu yapmamalisin.ha sunuda belirtiyim ben birinci sinif cocuklar gibi gereksiz yerede kimseyle tartismam...
Ara
bilgeis
ben baktım yorum bile yazdım Smile merak etme sen
dedekelle
sana demedim zaten yazdıgını gördüm olmayanlara diomBig Grin
bilgeis
Smile anladım tamam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 01:50 AM