:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Liseli_k?z
Yan taraftan anla??ld??? gibi

R?ZEL?Y?M aferim banaaConfusedmiley32:
Ara
bilgeis
[SIZE="4"][b]kimi vakit kimi adam ?ld?r?r[COLOR="SeaGreen"]
adam var ikisini de becereme[b]z

ya?ar da ot gibi bana m?s?n demez
i?in i?in kinle hasetle ??r?r

sana bana benzer saks?da ?t?r
buruk arzularla kurumaya mahkum
da?ba??nda r?zgar denizlerde kum
ot dedi?in bozk?rlara yara??r......[/COLOR][/b][/b][/SIZE]
bilgeis
gereksiz yere tartışama yaratan ve karşısındakini rencide etmeye çalışan insanlar zayıftır...güçlü insan başkasına sataşmadan kendi çabasıyla varolan insandır.ilk okul çocukları gibi laf yarıştıranlar karşılarındakilere suçlamada bulunurken önce kendilerine bakmalıdırlar.zira zaten cevap verdiklerinde aynı konuma onlar da girmiş olurlar.ama şu çok önemli bir konu.nasıl anlatırsam anlatayım anlattıklarım karşımdakinin anladığı kadardır....ne yapabilirim ? Sad sonuçta da işte böyle güç yarıştırmaya çalışırlar.umrumda değil ama çok yanlış bu.o kadar yanlış ki....saygısızlıktan başka bir şey değil laf yetiştirmek.avukatlık güzel bi meslek avukat olmak isteyenler fakülteye gitmeli bence burda öyle bi eğitim verilmiyor gördüğüm kadarıyla.yazık!!! çok üzülüyorum seviyenin bu denli düşmesine.ama insanı zorla kötü yapıyorlar.bir insanın üzerine gidersen tabiki kötü olur.kişisel fikirlere saygı duyulmalı ve hakaret edilmemeli.söylemiş bir söz de iyi analiz edilmeli.anladığınızı zannettiğininiz bir kelime aslında apayrı anlamlar içeriyor olabilir arkadaşlar.alt metinlere dikkat edin.alt metin ne demek biliyorsanız sorun yok.ben de ifade edemedim kusura bakmayın ama anlayan anlar.benimle söz düellosuna giren kişi : eline bir şey geçmeyecek.
bilgeis
??nk? ben kimim ?
bilgeis
hiç kimse....
bilgeis
değmez yani kırmaya ve kırılmaya.kelimelere eziyet etmeyelim lütfen.
bilgeis
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birincisi TATLIN de?ilim..
konu a?t?n bizden yorum bekledin...

Bak?yorum senin beynin ''dolgu'' ?eklinde kuland???n i?in.. SEV?YES?ZLE??YORSUN.

sana verilen cevap senin Seviyende olsa gerek..

ajdar? tart??andan bu beklenir..

S?N?R BOZUCU olan biri varsa.. Ya??na g?re konu?muyan sensin..

Bu arada ?zel mesaj yazan admin!...

Sorun varsa Banla birader.

Ama Susmak b?yle SEV?YES?Z birine pirim vermek rezilliktir.

sevgili arkada??m konu a?an...

senin beynin ve seviyen anaokulu d?zeyinde oldu?u i?in bunu yapman gayet do?al..

bys..
b?yle bir ortamda hakaret etti?in i?in seni k?n?yorum.insanlar? a?a??lad???n i?in seni k?n?yorum.kendini ?st?n g?rd???n i?in seni k?n?yorum.d?zen sa?layaca??n yerde k?rg?nl?k yaratt???n i?in seni k?n?yorum.seviyeni d???rd???n i?in seni k?n?yorum.beni anlamadan bana sald?rd???n i?in seni k?n?yorum.Confusedmiley28: hakaretlerin i?in,tavr?n i?in bir ?ey demiyorum.?zerime al?nmad?m bile...
bilgeis
durduk yerde strese soktun ya beni helal olsun sana
ciciKIS
Hea GÖrmemİŞİm Yaziklarinisi Afedİnİs Benİ Olum Msnden Uyarsana Benİ Foruma Bak Forumdaydimda BaŞka Yerlere Bakiodum Valla Soooory ÜhÜ ÜhÜ
Ara
bilgeis
Türkçeyi düzgün kullanmalıyız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:32 PM