:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
50cent
bende iiii işte sürünüp gidiyoruz Big Grin
Ara
tatlı_cadı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uza cad? Big Grin

??k?yom ??k?yom merak etme Big Grin
Ara
Masal_yuzLu
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim i?in neyin iyi oldu?unu ancak ben bilirim sen nerden bileceksin ???

bana g?re ?yle tatl?m sana g?re olmayabilir bu beni hiiiii? ilgilendirmez....bence sorun o.fikir ?zg?rl???m k?s?tlanamaz!!!

ayr?ca beni kimse tehdit edemez bunu da belirteyim! uzatmasan iyi olur ??nk? umrumda de?il.solda s?f?r tabirini bilirsin hehalde...i?te ?ylesin g?z?mde....

ne garip insanlar var yaaa yaz?k yaaa espiriden anlamayanlar vs....ve kendini ?ok b?y?k g?renler.....benim kaybedecek bir?eyim yok ama.hi?bir ?eyim yok...

sinir bozucu ?eylerden nefret ediyorum

birincisi TATLIN de?ilim..
konu a?t?n bizden yorum bekledin...

Bak?yorum senin beynin ''dolgu'' ?eklinde kuland???n i?in.. SEV?YES?ZLE??YORSUN.

sana verilen cevap senin Seviyende olsa gerek..

ajdar? tart??andan bu beklenir..

S?N?R BOZUCU olan biri varsa.. Ya??na g?re konu?muyan sensin..

Bu arada ?zel mesaj yazan admin!...

Sorun varsa Banla birader.

Ama Susmak b?yle SEV?YES?Z birine pirim vermek rezilliktir.

sevgili arkada??m konu a?an...

senin beynin ve seviyen anaokulu d?zeyinde oldu?u i?in bunu yapman gayet do?al..

bys..
Ara
AdAmIn1i
Gamze Sen Uzaylısın Big Grin
Ara
MorciveT
Bu adamın psikolojik problemleri var diycem Mühendis olmuş çıkmış, bu adam çok zeki diycem, kendi dogruları var sadece baska insanların dogruları yok kendince...

Ya bu şahıs, Türk insanının ilginç ve değişik şeylere önem verdiğini anımsamış ona göre davranıyor veya da ruhani bir rahatsızlığa sahip...

Şunu da belirtmekde yarar oldugunu düşünüyorum, Ajdar Türkiye'de bir ve onun gibi olan başka yok... Gıcık ama ilginç, iğrenç sesli ama çekici... Smile

Şahsi kanaatim ben de sevmiyorum... Ama beni güldürdüğü için ona teşekkürü borç biliyorum... Teşekkürler Ajadar....
Ara
AdAmIn1i
Hakaret Etmeyin ?izerim Big Grin
Ara
gurbetci
ali biz yardim kampanyasi düzenleyim seninle nasil olsa sen yardimseversin ajdarin sesini düzeltelim olurmuBig Grin
Ara
AdAmIn1i
Walla Benimde Bi Sınırım Var Onu Düzeltemem İşteBig Grin
Ara
GaSt
ehehBig Grinpende manisalıyım...
Ara
AdAmIn1i
Manisalı Bir Deli Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi