:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ciciKIS
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sad Sad Sad uffff
?ok mu s?k?l?o can?nSad
Ara
uykucu_34
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu her?eye k?zmak de?il yanl?? anla??lma olmas?n l?tfen.Baz? konularda daha dikkatli olmak gerekir ben size yazmadan foto?raf?n?z? kald?rabilirdim de ancak bunu sizin yapman?z daha uygun olur.Ayr?ca daha d?zg?n k?yafetli foto?raflar?n?z?n olmas? site i?in uygun oland?r.Gerekli m?dahalenezi ve foto?raflar? kald?rman?z? bekliyorum.Anlay??la kar??lay?n?z te?ekk?rler....
tamam da yarg?c nas?l kald?rcam? b?lm?yorum k?? eger sen yapab?l?yorsan kald?r bende sev?n?r?m k?mse yanl?s anlamas?n...ben sadece yanl?s yre koymusum
Ara
peri kızı
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok mu s?k?l?o can?nSad
ewett gusel?m zaten hastay?m Sad Sad
Ara
uykucu_34
kaldırdın mı yargıc valla kaldır ya bende utandım kendım denn.....herkes ıcın ozurr....
Ara
ciciKIS
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewett gusel?m zaten hastay?m Sad Sad
hiiiiii ?ok ge?mi? olsun bu havalar mahvedio insan? bende yeni iile?tim kendine ii bak eee s?k?nt?n ne can?m eer anlatmak istersen tabi...
Ara
uykucu_34
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewett gusel?m zaten hastay?m Sad Sad
gecm?s olsun peri bend e hastay?m bugun okulada g?dememd?m....yaaaa
Ara
YARGIÇ
Fotoğraflar kaldırılmıştır.Ayrıca anlayış için teşekkür ederim.Ayrıca aşağıya koyacağım linkte fotoğraf yüklemeyi nasıl yapacağınız ayrıntılarıyla anlatılmaktadır.Kişisel resimler bölümünde fotoğraflarını yayınlayabilirsin.Ayrıca değiştirmek istediğin herhangi bir mesajdada mesajın altında bulunan düzelt butonunu kullanabilirsin.
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php?t=4214
bu linkte resim yükleme anlatılmıştır.Kişisel resimler bölümüne yeni bir konu açarak fotoğraflarını oraya koyabilirsin.Üzerinde kıyafet olması şartı ile Big Grin
Ara
ciciKIS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Foto?raflar kald?r?lm??t?r.Ayr?ca anlay?? i?in te?ekk?r ederim.Ayr?ca a?a??ya koyaca??m linkte foto?raf y?klemeyi nas?l yapaca??n?z ayr?nt?lar?yla anlat?lmaktad?r.Ki?isel resimler b?l?m?nde foto?raflar?n? yay?nlayabilirsin.Ayr?ca de?i?tirmek istedi?in herhangi bir mesajdada mesaj?n alt?nda bulunan d?zelt butonunu kullanabilirsin.
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php?t=4214
bu linkte resim y?kleme anlat?lm??t?r.Ki?isel resimler b?l?m?ne yeni bir konu a?arak foto?raflar?n? oraya koyabilirsin.?zerinde k?yafet olmas? ?art? ile Big Grin
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
peri kızı
tskr ederımm sızdee dıkkat edın kendınızee cnmm sıkılıyoo ewdee durmaktann ne bılyımm yaa bask sorun yok yanı
Ara
MasaL_perisi
Şimdilik kendinize cici bakın...Görüşmek üzere...Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 05:24 PM