:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Tam1_MaynaK
bn hep böle acaba herkes mesela sarı renqi bnle aynı tonda mı görüo die merak edrdim hane ufak da olsa koyu yhada açık mı yoksa herkes aynı renqi bnm gördüüm gibi bi görüo die ! ((( hala bzn aklıma tkılır ama cewabını asla alamayjam Big Grin)))
Ara
AdAmIn1i
Çok Acayipsiniz Arkadaşlar Demeden GeçemicemBig Grin
Ara
eti puf delisi:)
ben küçükken bulutları pamuk sanardım Big Grin Big Grin bizz gece uyunucadaa amcalrr gidipp onlarrı değiştirip yenilierini koyuyolardııBig GrinBig Grin
bulutlar gri oluncada değiştirmeyi untumuşlarr sanıodummBig GrinBig Grin
Ara
Dj An?L
ben kücükken beni leylekler getirdi sanardım :p Big GrinBig Grin
Ara
Dj An?L
Buyrun Bu Benim Masa ?st?m ... Confusedmiley16:

adaax1.jpg

ya sizinkiler nas?l ?Confusedmiley18:
Ara
Dj An?L
Şarkı : Dj AnıL Ft. Berdan Mardini - Senden Cocugum Olsun ( Edit Dj AnıL :yikildim: )

Söz/Muzik : Dj AnıL Production ... Big Grin

başlıyoruss ... Big Grin

senden honda civic im olsun istiyorum farları senin gibi baksın görenlerin motorunu yaksın duruslarıııı far kaşları aynı benim gibi depo kapagı tıpkı senin gibi her durusuyla askımız gibi eritsin kara yolları senin için senin için ferrarinin benzinini çekerim camlarının bir tek köşeşi için acımamki her şeyi silerim :yikildim:

Buda Ugrunda Şarkı Yazdıgım Honda Civic ( 2 Sene Sonra Bu Araba Benim Confusedmiley18: )

cvc1800mf8.jpg

:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ciciKIS
canlar?m cigerlerim pitaneciklerim hadi gelin buyaya 2 laf?n belini k?ral?m hea :yikildim: :yikildim: ehehehe nese can? s?k?lan gelsin karde?im ben hep buyday?m...yanl?s konu bularak gelin yada yok tan??mak isteyenler gelsin buraya ?l daha ii olur dost oluruk ne g?sel hadi pekliorum sisleri Confusedmiley27: Confusedmiley27:
Ara
gngr
geldim....
fakat benimde şuan aklıma bi konu gelmiyor.......
en iyisi biraz daha bekleyelim...
belki birileri yardım eder........

buarada aklına bi konu gelirse yaz
Ara
ciciKIS
hoşgeldin jnm ehehe efet beklielim bariiSmileSmile
Ara
ciciKIS
yaf ama şi sabah sabah konu zor bea nese inş çıka biri???
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 03:35 PM