:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
bilgeis
burda ağaç olduk heralde Smile
bilgeis
dikkat ettim de ne güzel yaaa çoğunuz gençsiniz daha yaşlarınız ufak Sad benim yaşım 23 keşke şimdi 15 yaşında olsaydım
dedekelle
beyler yorum yapan yokmu hiç yeni konulara herkes kendi halinde kimse konumuo anket nası yapılıo beyler
caroline
bu konu vardı sanki???
Ara
eti puf delisi:)
g?rmedim o yaz?y? g?rsem yazmad?m heralde!
Ara
EYVALLAH
efet benim konumdu ama biraz daha değişikti hırhız wer konumuSmileSmileSmileteşekkürler emeğin içinn
Ara
YARGIÇ
Arkadaşlar her an herşey olabiliyor kişilerin anlık sorunları için çözüm bulamıyoruz malesef ancak kendimizi bu kadar kasmayalım lkütfen kimi zamanhepimizin her istediği olomyabilir ancak herkesten ricam bazı şeyleri anlayışla karşılamasıdır...
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkada?lar her an her?ey olabiliyor ki?ilerin anl?k sorunlar? i?in ??z?m bulam?yoruz malesef ancak kendimizi bu kadar kasmayal?m lk?tfen kimi zamanhepimizin her istedi?i olomyabilir ancak herkesten ricam baz? ?eyleri anlay??la kar??lamas?d?r...
abimiz nas?l konu?mu? yak???r yar????m?za konu? abi...Confusedmiley9: Confusedmiley32: Confusedmiley22:
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abimiz nas?l konu?mu? yak???r yar????m?za konu? abi...Confusedmiley9: Confusedmiley32: Confusedmiley22:

te?ekk?rler can?m karde?im b?yle d???nmene sevindim
Ara
eti puf delisi:)
ewt ?ald?mmBig GrinBig Grinricaa ederim napt??mBig Grinher zman Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:41 PM