:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ѕqρα кJмя
Niye 10 tane sohbet topiği açılıyorrr ????
Ara
ѕqρα кJмя
geçmish oLsn 6assarayLıLar :yikildim:

asLnda maç 2-2 bitti bi TOP kendini kaLeye attı zuhaa :yikildim:

Komiksinizz..Big GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
şarkı sözü mü ne ararKen buLdm (:
Ara
tatlı_cadı
arkadaşım üye yapmıştı..
çok qüsel yer çok qüsel yer die die beni buraya üye yapmıştı kankiyle ikimizi (pamuk_prenses) Big Grin
ama forum yeni olunca kendisi üye olmadı..Sad
Ara
tatlı_cadı
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gecen sene subatta googlede bisey ariodum g?zel s?zler falandi galiba sonra buraya girdim foruma baktim, ozamanda ?ya sayisi azdi bu kadar cok degildi yani aktif ?ye sayisi.ortam s?perdi burda olan eski arkadaslar bilir zaten,cok g?zel sohbetler vardi iyi arkadasliklar simdide var tabiki ama eskiyi anlattigim icin s?l?yorum. ya dedim bende kayit olucam bakalim ne olcak falan derken iste buralara kadar geldik.ilk ?nce yabancilik cektim ama eski arkadaslarla hemen kaynastik... ahhh ahhh s?lo ve mervenin kavgalari SmileSmile bitmezki onlarin kavgalari zaten Big Grin (s?leymana duyurulurSmileWinksonra melike ben ve tugcenin dostlugu sonra tabi aliyle gamze geldi sonra mesut oda cok renk katti buraya...
s?perdi ya melike yok simdi ama tugce var canim arkadasim ya iyiki tanimisim seni....
b?le iste aslinda biraksalar daha yazarim yazacak coksey var ama uzun olmasin fazla...
iyiki yolum d?sm?s buraya...
eski q?nler ?ok q?seldi be..
ahhhh ahhh efkarland?m bak ?imdi..Big Grin Big GrinConfusedmiley13: Confusedmiley13:
Ara
tatlı_cadı
o yaş bi yaş arkadan qeliyor bnde 14 yaşındayım..Big Grin Big Grin
Ara
tatlı_cadı
huyumuz kurusun..Big Grin Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
yok ya sayenizde gülüyorz kurumasn :yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
bayramda eLimi öpmeye geLeceqsn demi ?? :yikildim:Big Grin