:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
gurbetci
yaw ne yapalim gerets biraksa pesimizi iyi olcak aslinda...
yaw aslinda y?netimin gitmesi lazim....
Ara
EYVALLAH
ne yaptınnn tv ye bişe mi fırlattınnn........ayrıca alacagımız maçı werdikk
Ara
gurbetci
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:laf yokta cnm ??kan olaylar neydi oyle adamlar sahaya girio nas?l bir milletiz bunun i?in kesin ceza gelecektirr...
bencede ceza gelcekmis galiba zzaten ama onlarda taraftarlar son dakkalrda baktilar yenildik bitiyo mac delirdiler iyice....
Ara
EYVALLAH
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw ne yapalim gerets biraksa pesimizi iyi olcak aslinda...
yaw aslinda y?netimin gitmesi lazim....
?ok hakl?s?n bencede gerets bana g?re ?ok ii hoca ama bu sene hatalar?da ?ok oldu..
Ara
YARGIÇ
tv ye birşey fırlatmadım ama sinirden gözlerim doldu biraz sokaktaki çöp kovalarını tekmeledim.gerets geçen yıl bu takımı şampiyon yaptı ama birde o açıdan bakmak lazım...
Ara
ROSE
Bİde Ben Varim ArkadaŞlar........gs...............
Ara
EYVALLAH
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tv ye birşey fırlatmadım ama sinirden gözlerim doldu biraz sokaktaki çöp kovalarını tekmeledim.gerets geçen yıl bu takımı şampiyon yaptı ama birde o açıdan bakmak lazım...
bencede ii hoca ama yönetim doğru dürüst oyuncuya para veremio..... helal olsun yien oyuncularımıza takımını asla bırakmıoSmile
Ara
gurbetci
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tv ye bir?ey f?rlatmad?m ama sinirden g?zlerim doldu biraz sokaktaki ??p kovalar?n? tekmeledim.gerets ge?en y?l bu tak?m? ?ampiyon yapt? ama birde o a??dan bakmak laz?m...
evet ama simdide s?rekli hata ?st?ne hata yapiyo ama olmadik kisileri transfer ediyo sonra kardesim ligde 1 maglubiyet var digerleri hep beraberlik ne bicim istir bu ya....valla ben korkmaya basladim insallah y?netim biseyler yapmaya baslar diyorum ama hala ayni sey oluyo...?le degilmi yargic ama?
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede ii hoca ama y?netim do?ru d?r?st oyuncuya para veremio..... helal olsun yien oyuncular?m?za tak?m?n? asla b?rakm?oSmile

bak bu konuda ?ok hakl?s?n eme?ini alamayan futbolcular?m?z yok de?il ancak ma?? ?ok basit?e verdiler darmada??n edecekleri bir tak?md? bu bizi ?ok zay?flatt? ?z?lmemek elde de?il.Uefa kadrosu beni a?latm??t? o ?ampiyonlukla ?zl?yorum o g?nleri ya orta saha dedin mi ?st?ne yoktu.
Ara
YARGIÇ
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet ama simdide s?rekli hata ?st?ne hata yapiyo ama olmadik kisileri transfer ediyo sonra kardesim ligde 1 maglubiyet var digerleri hep beraberlik ne bicim istir bu ya....valla ben korkmaya basladim insallah y?netim biseyler yapmaya baslar diyorum ama hala ayni sey oluyo...?le degilmi yargic ama?
valla karde?im hakl? oldu?un y?nler var ama o ne yaps?n adam ancak elindeki imkanlarla transfer yapt? zaten o sadece oyuncu belirler y?netim al?r o oyuncular? almazlarsa adam ne yaps?n ama bu handikap belki i?e yararda toparlan?r?z.Yoksa taraftar?n su?u ne...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:52 PM