:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
YARGIÇ
inşallah hayırdır neden sıkıldı canın...
Ara
*TATLI BELA*
özel ma atarııımmmm.....birazdaaaaaannnnn.....
YARGIÇ
ok tamam ....
Ara
gurbetci
bende gsliyim tabiki sonuna kadar hemde.....ne oluyo bu arada?
Ara
EYVALLAH
bende galatasaraylıyımda ogün kü maç neydi oyle ne olacak bu cimbomun haliii...
Ara
gurbetci
gecen sene subatta googlede bisey ariodum güzel sözler falandi galiba sonra buraya girdim foruma baktim, ozamanda üya sayisi azdi bu kadar cok degildi yani aktif üye sayisi.ortam süperdi burda olan eski arkadaslar bilir zaten,cok güzel sohbetler vardi iyi arkadasliklar simdide var tabiki ama eskiyi anlattigim icin sölüyorum. ya dedim bende kayit olucam bakalim ne olcak falan derken iste buralara kadar geldik.ilk önce yabancilik cektim ama eski arkadaslarla hemen kaynastik... ahhh ahhh sülo ve mervenin kavgalari SmileSmile bitmezki onlarin kavgalari zaten Big Grin (süleymana duyurulurSmileWinksonra melike ben ve tugcenin dostlugu sonra tabi aliyle gamze geldi sonra mesut oda cok renk katti buraya...
süperdi ya melike yok simdi ama tugce var canim arkadasim ya iyiki tanimisim seni....
böle iste aslinda biraksalar daha yazarim yazacak coksey var ama uzun olmasin fazla...
iyiki yolum düsmüs buraya...
Ara
EYVALLAH
ben geoglede geziyordum ilgimi çekti başka sitelerede üyeyim ama bu daha güsel bana göre sonra arkadaşı kardeşi kısacası bizim aileyide üye ettim.....bu kadar ohhh bittiiiSmile
Ara
YARGIÇ
Cİmbomuma Laf Yok Olur Ara Sira BÖyle Durumlar....
Ara
EYVALLAH
laf yokta cnm çıkan olaylar neydi oyle adamlar sahaya girio nasıl bir milletiz bunun için kesin ceza gelecektirr...
Ara
YARGIÇ
ya bu konuda söyleyecek fazla birşey yok yazık oldu sonuçta doğru birşey değildi ama çıldırdım bende maçı izlerken hatta biraz abartmışım ya...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:18 AM