:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
*TATLI BELA*
evet ya biz köydeyizzzzzz......aman......ne gıııııııııcııııııııııkkk......ya bizde 2. gün gelcez sulti....3. gün beraber...takılır....kızlarla olurmuu.....
tatlı_cadı
qidicem zaten ama yanımda snde qötürcem..Big Grin sende benden yana eksik bi yanın yok..Big Grin
Ara
YARGIÇ
valla ne güzel benim gidecek bir yerim yok
tatil köyüm yok benim yok benim yok benim......ühüühühüh vurmayın yok benim......:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ne g?zel benim gidecek bir yerim yok
tatil k?y?m yok benim yok benim yok benim......?h??h?h?h vurmay?n yok benim......:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

gel can?m biz seni k?ye g?t?r?r?zzzz.........sen ?z?lme...:yikildim: :yikildim:
YARGIÇ
ya ben köye gitmeyi çok isterdim aslında he ağacın başına çıkardım inmezdim tarzan gibi:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
gel işte sen de bizim gibisin demek.........
YARGIÇ
:yikildim::yikildim: hehhehe vay be ne güzel he bir kaç hafta önce antalyadaydım iş için bilsem aradan kaçar gelirdim ya Sad
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: hehhehe vay be ne g?zel he bir ka? hafta ?nce antalyadayd?m i? i?in bilsem aradan ka?ar gelirdim ya Sad

ke?ke gelseydinnn manyak olurduuu......Confusedmiley9:
YARGIÇ
hehe olmadı ama malesef işte hemen dönmek zorunda kaldık kuzenle beraber zaten o da sitenin üyesi jackal beyi nicki benim kuzenim:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
hıımm ok gelirsen bekleriizzzzzz.....canım sıkıldı ne manyaklar bu dünya da yaaaaaaaaa.......uuuuuuuuffff.......

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:24 PM