:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
YARGIÇ
canım dur ya bu ne demek şimdi sen hangi durumlardan bahsediyorsun hem neden sevilmeyesin elbetteki sevilir her insan canımcım eminim senin sevenin benden daha çoktur çünkü büyüdükçe sevenlerin sayısı çok az oluyor yaniSad
Ara
YARGIÇ
can?m dur ya bu ne demek ?imdi sen hangi durumlardan bahsediyorsun hem neden sevilmeyesin elbetteki sevilir her insan can?mc?m eminim senin sevenin benden daha ?oktur ??nk? b?y?d?k?e sevenlerin say?s? ?ok az oluyor yaniSad
Ara
pamuk_prenses
hiçte öle değil bn insanlara ne yaptım herkez bnle küsüo sevmiolar işte beniiiiiiiiiiii zaten duygusuzda ark yok sadece nurdan yani ttalı cadı var bide sen ark oldun başkada yok SadSad
Ara
YARGIÇ
canım benim herşey zamanla olacak hem bu kadar dert etme bakim sen bütün bunları zamanla olacak şeyler bunlar tabiki arkadaşların olacak bende ilk zamanlar böyle düşünüyordum ama zamanla düzeliyor canımcım hem sende şu avatarını değiş çıtı pıtı bi avatar resmi bul kendine bakim tam pamuk prenses olBig Grin
Ara
pamuk_prenses
sanki değiştirince ark olcak boşver kalsın sanada tesekkür ederim beni dinlediğin için çok ii birisinSmile
Ara
YARGIÇ
ooyoyoyoy dur bakalım daha yeni başladık hayatta küçüğk değişiklikler her zaman iyidir prenses...
Ara
pamuk_prenses
tmm değiştirecem avatarımı sn istediğin için bu arada sana abi diyebilirmiyimSmile
Ara
pamuk_prenses
nasıl olmuş güzel olmuşmu???
Ara
YARGIÇ
Oyooyoyoyoyoy BÖyle Tatli Bİ BebeĞe Abİ Olmazmiyim Tabİ Dİyebİlİrsİn Çok Şİrİn Ya....
Ara
pamuk_prenses
saol abicim bişey isteyeceğim bana özel msj msn adresini verirmisin tabi sn istersen????
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 01:59 PM