:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ROSE
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MANTAR OLDUK ??MD? DE ?Y? M?:yikildim::yikildim: NESE BEN MANTARI SEVER?M ZATEN:yikildim::yikildim:YOK B?Z KAPILARLA U?RA?MIYOZ D?REKT T?NEL ???NDEY?Z:yikildim::yikildim::yikildim:
A?MI?SIN SEN YA OLAYI OOOOOOO ..SmileSmileSmile)Smile:Smile):Smile):SmileSmileSmileSmileSmile):SmileALLAH SANA AKIL F?K?R VERS?N YAWWWWWWW ???N ZOR SmileSmile)SmileSmileSmileSmile:SmileSmileSmileSmile):Smile)KA? KURTUL KURTULAB?L?RSEN SmileSmileSmileSmileSmile)Smile:SmileSmile)Smile:
Ara
mahkum
KAÇTIĞIN İÇİN BAN BAN GENE Bİ KARIŞIKLIK OLDU:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KA?TI?IN ???N BAN BAN GENE B? KARI?IKLIK OLDU:yikildim::yikildim::yikildim:
SmileSmileSmileSmile)SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile akl?n nerde yaww t?nelde mi yoksa ???k g?r?nd?m? SmileSmile)SmileSmile:SmileSmileSmile):Smile
Ara
mahkum
GÖRÜNDÜ TÜNELİN SONUNA GELDİK:yikildim::yikildim:EYVAH KAÇIN KANALİZASYONU PATLATMIŞIZ:yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?R?ND? T?NEL?N SONUNA GELD?K:yikildim::yikildim:EYVAH KA?IN KANAL?ZASYONU PATLATMI?IZ:yikildim::yikildim:
i??ili?in berbat berbat ?NSAN D?KKAT EDER SEN DAHA ?OKKKKK KAZARSIN O T?NELLLER???? BU G?D??LE......SmileSmileSmileSmile:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
mahkum
TÜNEL İŞİ BİZDEN SORULUR. :yikildim::yikildim:İÇERDEKİ MÜHENDİSİN HATASI O:yikildim::yikildim:YANLIŞ YOL ÇİZMİŞ:yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu k?z?n resmiyetide beni ?ld?recek buyurun kevser han?m.....

?lme can?mc?m sen daha laz?ms?n bizeeeeeeee........
tatlı_cadı
slm millet usun bi aradan sonra yine burdayım..Big Grin Big Grin
sizi çok özledim be..Sad Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
bnide ösledn mi ? :yikildim:

bn seni öslemedmde onçn :yikildimBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
burdaysan konuşabilirisss (:
Ara

Hızlı Menü: