:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ROSE
Kuzİm Sen Bu Mahkuma Bİ ÖmÜr Ver De HİÇ Çikmasin Yaaa Smile)SmileSmileSmileSmile:Smile)SmileSmileSmileSmile:Smile)Smile:
Ara
mahkum
BİZİM MAPHUSHANE DE KADRO AÇIĞI VAR MERAK ETME:yikildim::yikildim::yikildim: BU ÜLKE DE EN SON İŞSİZ KALACAK ADAMLAR ONLAR:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kuz?m Sen Bu Mahkuma B? ?m?r Ver De H?? ?ikmasin Yaaa Smile)SmileSmileSmileSmile:Smile)SmileSmileSmileSmile:Smile)Smile:
BEN DE F?RAR EDER?M YAW:yikildim::yikildim:K?M TUTAR BEN?:yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?Z?M MAPHUSHANE DE KADRO A?I?I VAR MERAK ETME:yikildim::yikildim::yikildim: BU ?LKE DE EN SON ??S?Z KALACAK ADAMLAR ONLAR:yikildim::yikildim::yikildim:

YOK BEN?M ASL? G?REV?M SENS?N :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
SEN ANCAK B?YLE D?ZEL?RM??S?N :yikildim::yikildim::yikildim:
BA?INDA TEK B?? YARGI? ?Y?DE PARA ALIYORUM HE :yikildim::yikildim::yikildim:
O Y?ZDEN SEN? KORUMAM LAZIM :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN DE F?RAR EDER?M YAW:yikildim::yikildim:K?M TUTAR BEN?:yikildim::yikildim:
SEN? ANCA HAP?SHANE DUVARLARI TUTAR Smile)Smile:SmileSmileSmileSmile):SmileSmileSmileSmileSmile)SmileSmile:Smile):
Ara
mahkum
HÜCRELERE GELDİM YİNE. YA YARGIÇ ŞU KUZİNE BİŞİ DE İLLA İÇERİ ATACAK BENİ:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:H?CRELERE GELD?M Y?NE. YA YARGI? ?U KUZ?NE B??? DE ?LLA ??ER? ATACAK BEN?:yikildim::yikildim::yikildim:
EVET ATILACAKSIN ??TE KA?I?IN YOK OHHH OLSUN SmileSmile)SmileSmileSmile:SmileSmileSmileSELAM VER H?CRELER?NE SmileSmileSmileSmileSmile)SmileSmileSmileSmileSmile:
Ara
YARGIÇ
:yikildim::yikildim::yikildim:

KUZİ SAKİN OL KONTROL ALTINDA ZATEN :yikildim::yikildim::yikildim:
BİRAZ GEZSİN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ALSIN BAKALIM SONU NE OLACAK:yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim:

KUZ? SAK?N OL KONTROL ALTINDA ZATEN :yikildim::yikildim::yikildim:
B?RAZ GEZS?N ?ZG?RL???N TADINI ALSIN BAKALIM SONU NE OLACAK:yikildim::yikildim:
BUNA H?? B? YERE DAYANMAZ YA BAKSANA KA?GIN BU YA SmileSmileSmileSmile)Smile:Smile)SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile 100 KAPI K?TLESEN ?ST?NE DUURMZAZZ SmileSmileSmile)Smile:SmileSmile)Smile:Smile YERDEN B?TER HEMEN SmileSmileSmileSmile):SmileSmileSmileSmile
Ara
mahkum
MANTAR OLDUK ŞİMDİ DE İYİ Mİ:yikildim::yikildim: NESE BEN MANTARI SEVERİM ZATEN:yikildim::yikildim:YOK BİZ KAPILARLA UĞRAŞMIYOZ DİREKT TÜNEL İŞİNDEYİZ:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 03:51 PM