:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
mahkum
YOK BEN O DİZİDE OYNADIM :yikildim::yikildim::yikildim: ABAJUR OLARAK:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Mahkum Konuyu Saptirma......
Ara
mahkum
EMREDERSİNİZ YARGICIM.:yikildim::yikildim: BENİM EN SEVDİĞİM DİZİ VE TEK TÜRK T.V. DİZİSİ IHLAMURLAR ALTINDA KONUYA DÖNÜŞ:yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EMREDERS?N?Z YARGICIM.:yikildim::yikildim: BEN?M EN SEVD???M D?Z? VE TEK T?RK T.V. D?Z?S? IHLAMURLAR ALTINDA KONUYA D?N??:yikildim::yikildim:

KORKTUN D?M? :yikildim::yikildim::yikildim: SEN ?STED???N G?B? TAKIL MAHKUM SERBESTS?N KEND?N? KIRMA YETER :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
JAPON Bİ KIZLA TANIŞTIM BABASI YAPIŞTIRICI İŞİNDE :yikildim::yikildim: YANİSİ MERAK ETME:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:JAPON B? KIZLA TANI?TIM BABASI YAPI?TIRICI ???NDE :yikildim::yikildim: YAN?S? MERAK ETME:yikildim::yikildim::yikildim:

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

BANA DA YARIM K?LO L?TFEN:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
Ya Sen Ne Kadar Matrak Bİrİsİn Ya SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile) Yargicimin Bunla BaŞa Çik Ya SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile Sen Yargicin Mahkemesİnde Olsan Yandin Yandin MahkÜm Smile)SmileSmile:SmileSmileSmile Demİ Kuzİmm
Ara
mahkum
BEN ÇOK YARGIÇ GÖRDÜM AMA BU BAŞKA DAĞ GİBİ ADAMDIR. :yikildim::yikildim::yikildim:YIKAMA YAĞLAMA SERVİSİMİZ AÇILDI BUYRUN:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN ?OK YARGI? G?RD?M AMA BU BA?KA DA? G?B? ADAMDIR. :yikildim::yikildim::yikildim:YIKAMA YA?LAMA SERV?S?M?Z A?ILDI BUYRUN:yikildim::yikildim::yikildim:
BAK SENNNNNNNNNN SmileSmileSmileSmileSmileSmileKOM?LK???N ?ST?NDE SmileSmileSmileSmile)SmileSmileSmile:SmileSmileSmile
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN ?OK YARGI? G?RD?M AMA BU BA?KA DA? G?B? ADAMDIR. :yikildim::yikildim::yikildim:YIKAMA YA?LAMA SERV?S?M?Z A?ILDI BUYRUN:yikildim::yikildim::yikildim:

HAD? ORADAN BA?KA KAPIYA :yikildim::yikildim::yikildim: DESEMDE ALDIRMA:yikildim::yikildim:
MAHKUMSUZ YARGI? OLMAZ :yikildim::yikildim: SONRA ??TEN ATILIRIM:yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 03:10 AM