:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
Laa Kusennn Ben KaÇrrr Öff Geceden Evvel DÖnmeyİs Herhalde Nese Hade Yilmaz GrŞ KardeŞŞ Bys Bys Bys Kusennnn Snİ Sewyomm Öpt Kocamannnnn
>As!_M€L€q<
ÖptÜm Kusennnnnnnnnnnnnnnnn Mucx Mucxx....belkİmm Gelİnce Bİ Yanina UĞrarimmm Byssss
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?pt?m Kusennnnnnnnnnnnnnnnn Mucx Mucxx....belk?mm Gel?nce B? Yanina U?rarimmm Byssss

ok can?mc?m......gel.bekliyorummmmm.....?ppppptt..bye......
YARGIÇ
bu kızın resmiyetide beni öldürecek buyurun kevser hanım.....
Ara
YARGIÇ
aaaa olur mu ya nasıl konuşmayız seninle canımcım üzülme bakim bak bi abi burda konuşuruz anlat bakalım napıyon sen
Ara
mahkum
İYİ DİZİ İSMİ BULMUŞSUN :yikildim::yikildim:AMA TUTMAZ O DİZİ :yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Suçlu bulduysa kesin tutar benide unutmamış e kambersiz düğün olmaz tabiBig GrinBig Grinmahkum sen bu kafayla gidersen hayatta özgür kalamazsınBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinkonuya bak ya çorbaya dönmüş yine....
Ara
EYVALLAH
gözyaşı çetesi .........
Ara
mahkum
:yikildim::yikildim: HAKKATEN YA :yikildim::yikildim: EN GÜZEL DİZİ BU İŞTE:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: HAKKATEN YA :yikildim::yikildim: EN G?ZEL D?Z? BU ??TE:yikildim::yikildim::yikildim:

bu ?eteninde pe?indeyim yak?nda onlar?da senin yan?na g?nderece?im:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 19 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:43 AM