:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EYVALLAH
üsülmeyin kıslar üsülmeyin ya hadi ben yatacam byee yatagımda bari rahat uyutunn
Ara
>As!_M€L€q<
Laaaaaa Tucheeeeeeeeeeeeeeeee NabÜnnnnnnnnnnnnn BaĞla Zİncİrle Benİ Sandalyeme Gİtmek İstemİommmmm
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neeeeeeeeee anlamad?mmmmmmm.......
YAFFF DEM???? YA ERKEK G?B?? KIS FELAN BENDE SOKAKTA SANA LAFF ATANLARA NASIL DAVRANDI?INDAN VE SEN?N ERKEK G?B? B? KIS OLDU?UNU S?LE?DMMM SEN? SEWYOM
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Laaaaaa Tucheeeeeeeeeeeeeeeee Nab?nnnnnnnnnnnnn Ba?la Z?nc?rle Ben? Sandalyeme G?tmek ?stem?ommmmm

k???m sana sultannn..sende uyu art?kkkkk k????????zzzz..........Big Grin Big Grin
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAFFF DEM???? YA ERKEK G?B?? KIS FELAN BENDE SOKAKTA SANA LAFF ATANLARA NASIL DAVRANDI?INDAN VE SEN?N ERKEK G?B? B? KIS OLDU?UNU S?LE?DMMM SEN? SEWYOM

yawwww ne yapak sinan pa?al???????y????k.......yaaaaaa.......
YARGIÇ
Vay Be Erkek Gİbİ Kiz He :d:d:d
Ara
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?s?lmeyin k?slar ?s?lmeyin ya hadi ben yatacam byee yatag?mda bari rahat uyutunn
OKE BEB??MM SEN YATT YOLDAN YEN?? GELD?NN YORGUNSUNNN BENDE G?TCEMM YAFFFFF ?STEM?OMM AMA HAD?? SANA ?? UYKULAR HEHEH BENL? R?YALAR DEM?OMMM KABUS G?B?MM B??? OLUR OSAN HEHEEHEH:yikildim:
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vay Be Erkek G?b? Kiz He :d:d:d
?LE ARKADA?IMMMMM TABELAA ASCAZZ BUNLA Y?R?RKENN G?SE YASAK VARR BAKMAYINN SA?LI?INIS A?ISINDAN SAKINCALIDIR HEHEHConfusedmiley36: HERAN KAFANISA AYAKKABI ?ANTA Y?YEB?L?RS?N?ZZ YADA YUUMRUK HEHEHE
pamuk_prenses
slm ark jnm s?k?ld? sohbet etmek istermisiniz???Confusedmiley19:
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vay Be Erkek G?b? Kiz He :d:d:d

evet ?leyimmmmmm.........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:58 AM