:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?NE M??
BU KEZ NEDEN K?S?YON YA

gidiyon diyeeee.....k??erimmmmm dedim.....k??erim ama bak.....benden s?lemesiiiiiiiii............
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw g?lme krizine girdim kz?m........sultannnnnnn.....hani bende bir resim varyaaaa....bebe?immmmm........o resmi burda yay?nlasakm?.....neeeeee......matrak olurrrrrr.....dd???n?yomdaaaa..........
YAYINLARSANN ?U GENCEC?KK K?RPEC?KK VEE TAZEC?K OLAN HAYATIMA SON VER?R?MM HAAAAAAAAAAAConfusedmiley7: Confusedmiley7:
*TATLI BELA*
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gel hadi kolaysaaaa

sen geldi?inde g?rcez can?mc?m yand?n k?s sen bu walla seni yolar nese can?m ben sana yard?m ederim.....yani ay?rr?m siziiiiiiiiii..............
>As!_M€L€q<
GEL?OMMM KIS A? KAPIYII HEHEHEEHEH AMA ?PCEMM
YAFF TUCHEE YAFFF ANNEM ZORLA TESEMLERE G?T?R?O BEN?? YAFFFF YEME?E ?NT?HAR EDECEM G?TMEKK ?STEM?OMMMMMMMMMMMMM
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAYINLARSANN ?U GENCEC?KK K?RPEC?KK VEE TAZEC?K OLAN HAYATIMA SON VER?R?MM HAAAAAAAAAAAConfusedmiley7: Confusedmiley7:

k?zma yaaaaaa kim nerden bilecek........hadiiiiiii........ l?tttttttfeeeeeeennnn.....can?ms?nnnnn...bebe?imsssssiiiin........herkes g?rs?n ne?esi yerine gelsinnnnnnn oooookkkkkk.....
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GEL?OMMM KIS A? KAPIYII HEHEHEEHEH AMA ?PCEMM
YAFF TUCHEE YAFFF ANNEM ZORLA TESEMLERE G?T?R?O BEN?? YAFFFF YEME?E ?NT?HAR EDECEM G?TMEKK ?STEM?OMMMMMMMMMMMMM

ya sulti nereye yaaaaa gitme sen kevser gelcek deeeeeeeeeee.... bana cvp ver......
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen geldi?inde g?rcez can?mc?m yand?n k?s sen bu walla seni yolar nese can?m ben sana yard?m ederim.....yani ay?rr?m siziiiiiiiiii..............
LAA NE YAZAR ?KN?SEDE YETER?MM BENN HEHHEHE
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya sulti nereye yaaaaa gitme sen kevser gelcek deeeeeeeeeee.... bana cvp ver......
LAA SALK KUZSENN SEV?NSENE SEN?N ?? YER?N? ORDAK?? TESEMLERE G?D?OKKKKKKK
EYVALLAH
cnm arkada??m dedi?imi geri ald?m hatta yuttumm
Ara
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gidiyon diyeeee.....k??erimmmmm dedim.....k??erim ama bak.....benden s?lemesiiiiiiiii............

TAMAM G?TM?YORUM BA?IMIN BELASI Big Grin Big Grin Big Grin
K?SME AMA B?RAZ GE? YAZARIM ???MDE VAR ??NK? Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:21 AM