:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BANA BANA BANAConfusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36:

erhanc?m niye geliyo anlamad?m...........
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kime diyon bunu sen..........

KIS SUTANA B? ?AKA YAPAYIM DED?M HEMEN ALINDI O DA NESE HAD? S?ZE BOL SOHBETLER KIRICI OLMAYAYIM....Confusedmiley22:
Ara
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAFFFFF SA?IN KIRMISI OLMASA O YA?TA G?STER?YORSUN DED?MM ANLADINN MIII 1TANEMConfusedmiley27:

ok 1tanem sen al??t?n bak?yom da 1 tanem .....1tanem...ama ben bunuda seviyom.......bidenem..........yaaaaaaaaaaa.............
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sulti zekan? fasla zorlama
TUCHE 2 METRE UZA?IMDASINN GELM?MM SA?INI BA?INI YOLARIIMM SONA KALDIRIR 8 KATTAN A?A?IYA ATARIMMM

YOKK LAA BEN KIYAMAM SANA Confusedmiley27: Confusedmiley17: Confusedmiley27:
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KIS SUTANA B? ?AKA YAPAYIM DED?M HEMEN ALINDI O DA NESE HAD? S?ZE BOL SOHBETLER KIRICI OLMAYAYIM....Confusedmiley22:

yok can?m sordum sadece nereye yaaaaa.......k??erim baaaaaakk......
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ok 1tanem sen al??t?n bak?yom da 1 tanem .....1tanem...ama ben bunuda seviyom.......bidenem..........yaaaaaaaaaaa.............
HEEHHEHEEHEH TEKTANEMDE G?SELLL LAA BEN KUZUMUDA SEV?OM ANILA D?OMMMM ANNE D?O BANA HEHHEHHE
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok can?m sordum sadece nereye yaaaaa.......k??erim baaaaaakk......

Y?NE M??
BU KEZ NEDEN K?S?YON YA
Ara
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TUCHE 2 METRE UZA?IMDASINN GELM?MM SA?INI BA?INI YOLARIIMM SONA KALDIRIR 8 KATTAN A?A?IYA ATARIMMM

yaw g?lme krizine girdim kz?m........sultannnnnnn.....hani bende bir resim varyaaaa....bebe?immmmm........o resmi burda yay?nlasakm?.....neeeeee......matrak olurrrrrr.....dd???n?yomdaaaa..........
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KIS SUTANA B? ?AKA YAPAYIM DED?M HEMEN ALINDI O DA NESE HAD? S?ZE BOL SOHBETLER KIRICI OLMAYAYIM....Confusedmiley22:
LAA NEE ALINMASII BEN H???? ALINMAAM BEEEAA DEL?S?NN NE ALINCAMMM HEHHHHEHEHEH ?LE G?TT BAKK KUSURA BAKARIMM Y?NEEEEEEEEEE HAAAAAA A?LARIM HAAAAAAAAConfusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:
EYVALLAH
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TUCHE 2 METRE UZA?IMDASINN GELM?MM SA?INI BA?INI YOLARIIMM SONA KALDIRIR 8 KATTAN A?A?IYA ATARIMMM

gel hadi kolaysaaaa
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 04:42 PM