:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sultan aras?ra nefes alsan konu?acazda iki dk susmuyorsun ki....

bu hep b?le y?lmazc?mmmm....al??san ii dersin... ii k?z ho? k?z...ama ?enesi ?ok.. ??kar........ger?i anamda bana b?le der aamaaaaaa.....:yikildim: :yikildim: :yikildim:
YARGIÇ
birde ne dediğini anlasamBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:g?r?rs?n k?z n?fus c?zdan?m? de?i?tircem........15 ya??nda yapacam g?r?rs?n...........
HEHE DE???T?RR SA?INNN KIRMISI OLMASA O YA?TA G?STER?ONN SATEN...........HHEHEHE
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HEHEEHHEH SUSAMAM BENNNNNNNNNN
LAA YAS?N?N DED E?? G?B?? B?R? BEN? SUSTURSUNN HEHHEHEHHH SUSMUOMM ??TE YAFF

yasin kim beeeeeeee...........
EYVALLAH
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehh zekimi?? baj?m?s diokk ba?r?m?sa bas?okkk hapire furuoo bisii yafff laa yetr ate?? etmee laa ben ii ce sa?malad?m hhhehConfusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36:
sulti zekan? fasla zorlama
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birde ne dedi?ini anlasamBig GrinBig GrinBig Grin

kime diyon bunu sen..........
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:birde ne dedi?ini anlasamBig GrinBig GrinBig Grin
YAFF D?OM K?? SEN KONUS KLAVYEN?? EL?NDEN M?? ALIOMMM AAAAAAA ZATENN AB?M GEL?OOOO DYGUSUZDAN 1.2 HAFTA KOPACAMM KURTULUOSUNUZZZ BENDEN ??TE Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HEHE DE???T?RR SA?INNN KIRMISI OLMASA O YA?TA G?STER?ONN SATEN...........HHEHEHE

h???? anlyamad?m d?zg?n yazzzz...cad???????lll?k yapmaaaaaa.......sultiiiiiii........
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kime diyon bunu sen..........
BANA BANA BANAConfusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36:
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:h???? anlyamad?m d?zg?n yazzzz...cad???????lll?k yapmaaaaaa.......sultiiiiiii........
YAFFFFF SA?IN KIRMISI OLMASA O YA?TA G?STER?YORSUN DED?MM ANLADINN MIII 1TANEMConfusedmiley27:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 03:19 PM