:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne demezsin inanmay?n arkada?lar bu k?z dikd?rtgene benzio
lannn resmimii kopyar?mmm kimmi? d?rtgenn as?lllsizz inanmay?nn han?mefendii pireye bensioo hehhehehh:p
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dur k?s........... merak etme y?lmazc?m ben seni kurtar?r?m............
elimden kimse kurtaramzzzzzzz hehehehhheh bitinnn sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dur k?s........... merak etme y?lmazc?m ben seni kurtar?r?m............

OH BE NERDES?N KIS SEN AZ DAHA EZECEKT? BU SULTAN BEN? :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
laa kusenn bakk nedioo tughce alıommmmm işte boydann fotomuu koyarıımm görüsünn ahh bii engeller olmasa hhehhehh
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OH BE NERDES?N KIS SEN AZ DAHA EZECEKT? BU SULTAN BEN? :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
laaa ne esmesii ben dozer miyimmmmmmmm hhehehe ama k?c?kk olduumm ezcem i,?te laaa kuseenn yard?mm et senide eseriimm satennn c?c?kk gibisiniss yan?mda (tugce ve kevso) hehhheh:yikildim: :yikildim:
*TATLI BELA*
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OH BE NERDESİN KIS SEN AZ DAHA EZECEKTİ BU SULTAN BENİ :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

bişe olmaz sen kafanı yorma canımcım.....ben varım yanındaaaaa........kuzennnn...küsmee olurmuuuuuu......
>As!_M€L€q<
la tuğceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee öldün müüüüüü kıssssssssssssssss aaaa ne kadr yavassınıss yaff
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:laa kusenn bakk nedioo tughce al?ommmmm i?te boydann fotomuu koyar??mm g?r?s?nn ahh bii engeller olmasa hhehhehh

bi?ecik olmazz tatl?m....k?s tu??eeee geliriz bak oraya haaa.......Confusedmiley1:
>As!_M€L€q<
hehheh gördün müü tuchee senin aplan var mı benm aplamm var her ne kadar otbüslerd bana apla desede aplamm işte heheehehheheh
EYVALLAH
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:lannn resmimii kopyar?mmm kimmi? d?rtgenn as?lllsizz inanmay?nn han?mefendii pireye bensioo hehhehehh:p
senden zekiyim bu bile fark?m?z? ortaya koyar cnm bac?mm
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:28 PM