:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni nie unutamad???n? anlad?m sulti o dozere benzer c?ssenden dolay?
HEHEHH DOSER M???? SANA MERCEKLE BAKIOKK KISIMMM HEHHEEHHEHEHEH
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAFFFF NE DED?KODUSUU BEAA S?N?R ETME BEN?? HAVADANN SUDANN KONUSUOZZ G?RM?ONN MUU BEEEAAA HALA HALA BAKTIMMM KUSURAA ??TE :mad: :mad: :mad:

:yikildim: :yikildim: KIS DUR AMMA KIZARMI?SIN KEVVSEEEEEEEERRRRRRR KURTAR BEN? BU CADIDAN:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EYVALLAH
en azından senin gibiağır değilim........
ben bu merceği bi yerden hatırlayacagım ama...
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: KIS DUR AMMA KIZARMI?SIN KEVVSEEEEEEEERRRRRRR KURTAR BEN? BU CADIDAN:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
hehehheheeh k?sarmad?mm ksd?mmmmmmmm k?sd?rma benii terli??i kafana yersinn hehehehehehConfusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7:
EYVALLAH
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehheheeh k?sarmad?mm ksd?mmmmmmmm k?sd?rma benii terli??i kafana yersinn hehehehehehConfusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7:
k?sd?r?n bu dozeri bi?e olmass
Ara
*TATLI BELA*
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a?k olsun kevser t?st?m beni nas?l unutursun

can?m benim tu??eler ?ok oluncaaaaa insan kar??t?r?yoo.......k?smeeeee.......tatl?m......unutmam.....
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehheheeh k?sarmad?mm ksd?mmmmmmmm k?sd?rma benii terli??i kafana yersinn hehehehehehConfusedmiley7: Confusedmiley7: Confusedmiley7:

HEHEHHEEHE KEVSER KORUR BEN? :yikildim::yikildim::yikildim:
HEHE KIS NE VURUYON BEEEEEEEEE:yikildim::yikildim::yikildim:
D?FECEM ??MD? HE:yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:en az?ndan senin gibia??r de?ilim........
ben bu merce?i bi yerden hat?rlayacag?m ama...
laa benimm fizi?imee herkess bay?l?oo bunu bilyonn hehehehe ?vd?mm lann kendimmii nese ge?? yavsssssssss.........hee ?a?da?? ?atla??? s?lerdiiiiConfusedmiley35:
EYVALLAH
ne demezsin inanmayın arkadaşlar bu kız dikdörtgene benzio
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: KIS DUR AMMA KIZARMI?SIN KEVVSEEEEEEEERRRRRRR KURTAR BEN? BU CADIDAN:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

dur k?s........... merak etme y?lmazc?m ben seni kurtar?r?m............

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:34 PM