:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
Ho?geld??????nnnnnnnnnn Yilmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:k?z ne sorun var ortada h?mmm
YOKK LAA B??? HALLETT??KK GELL SENN B?SEE D?VER?NN S EN?? HAAAA
YARGIÇ
HoŞbulduk Sultan Napiyonuz Bakİm He Ne Çevİrİyonuz Yİne
Ara
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya tug?eeee bu k?z beni ?ld?recek kendi ?ld? pe?inden benide s?r?kl?yo...... bakale bac?m sen hangi tu??esin kuzen tu??e mi......kom?u tu??e mii...
HEHEHEH LAAA KEVSERRR KOPYTUUMMM YEN? M?? SORUONN SEN BENM KUSEN TUGCEY?? SEVMEN K?? BU KOM?UU TU?CE DOSTUMM OLAANN HEHE NAPSINN KISDA ?A?IRDIIII TU???EE VARR MASALLAH B?R S?R?? :yikildim: :yikildim: :yikildim:
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ho?bulduk Sultan Napiyonuz Bak?m He Ne ?ev?r?yonuz Y?ne
VALLA DED? KODUU KAZANI KURDUUKK HEHHEHHH GELL SENDE KATILLLLL....................
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:VALLA DED? KODUU KAZANI KURDUUKK HEHHEHHH GELL SENDE KATILLLLL....................

dedikodu mu hayatta yapmam i?im olmaz kusura bakma :Big Grin Big Grin
Ara
EYVALLAH
aşk olsun kevser tüstüm beni nasıl unutursun
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dedikodu mu hayatta yapmam i?im olmaz kusura bakma :Big Grin Big Grin
YAFFFF NE DED?KODUSUU BEAA S?N?R ETME BEN?? HAVADANN SUDANN KONUSUOZZ G?RM?ONN MUU BEEEAAA HALA HALA BAKTIMMM KUSURAA ??TE :mad: :mad: :mad:
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:a?k olsun kevser t?st?m beni nas?l unutursun
LAA KEVSERR SEN?? NASILL UNTTUUUU HEE BUU M?NC?KK ?EY?? NASILL UNUTUNN HEHHEHEHE:yikildim:
EYVALLAH
seni nie unutamadığını anladım sulti o dozere benzer cüssenden dolayı
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 07:40 PM