:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi 2 metre ilerde olan kap?n?n arkas?ndan furdumm
HEH BENDE ?LE DED?MM M?LLET SIRTINDAN FURUR SENN KAPI ARKASINDAN FURDUNN PEN?? HHEHE
*TATLI BELA*
slm millet ben geldimmmmm....kusen bizim şarkıyı dinliyom.......kırılsın ellerimmmmm............
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm millet ben geldimmmmm....kusen bizim ?ark?y? dinliyom.......k?r?ls?n ellerimmmmm............
D?NLE BACIMM D?NLE AMA O ?ARKI SEN S?YL?YOSAN G?SEL B?L?YONN DEM?? HEHEH BACIMM BENM
*TATLI BELA*
nerdesin sen yaaaa...msn giremiyom zatennn.....gitme bir yere..........
>As!_M€L€q<
Tamam Bacimmm Buiradayimmmmmmmm Yafffff Eeenasilsin DÜnden Berİİ Tek Tanem
*TATLI BELA*
ii olmaya çalışıyorum sen ne yapıyorsun kurs ne zman başlıyo bide biri bana özel msj atıyo sinirimi bozuyyyyyyoooooo.....
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii olmaya ?al???yorum sen ne yap?yorsun kurs ne zman ba?l?yo bide biri bana ?zel msj at?yo sinirimi bozuyyyyyyoooooo.....
YOK DAHA BA?LAMADIILLAA BAYRAMDAN SONA HEMM K?MM??? O SA?LEE BANA KAFASINI KIRAYIMMMM MOD LARA ??KAYET EDEL?MM CANCA?ASIMMMM BEN ?OOOOOOOOOOK ??Y?MM ?OKKKK MUTLUYUMM YAAAAA BEBE??MMConfusedmiley9:
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YOK DAHA BA?LAMADIILLAA BAYRAMDAN SONA HEMM K?MM??? O SA?LEE BANA KAFASINI KIRAYIMMMM MOD LARA ??KAYET EDEL?MM CANCA?ASIMMMM BEN ?OOOOOOOOOOK ??Y?MM ?OKKKK MUTLUYUMM YAAAAA BEBE??MMConfusedmiley9:

ne oldu hay?rd?r.....anlat bakemmmmm can?m benimmmm........
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne oldu hay?rd?r.....anlat bakemmmmm can?m benimmmm........
2 DK LINA MSN A? ?OKKKK ?NEML?? B??? OLDUU HADE
*TATLI BELA*
kıs ne olmuş biliyormusun sana geçen bir resim göndermiştim sende sinirlenmiştin hani birinin resmiii oynarken çekilmiş.....hani bende olan.........geçen gün sana gönderecem die tarayıcıdan taradm bi güzel....bu resim tarayıcının içinde kalmış......servisi gidip geldi tarayıcı......dün md. bey.........bana demesinmi.........resim vardı......içinde diyee...........EVYAHHHHH DEDİM TABİ KOPTUK BİZ ORDA.............

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:53 PM