:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
mahkum
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:laa doruu birasc?kk day?mla ya??tt day?? diimm benn heheheheh:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
siz yine dede muhabbetine saracan?z dimi:yikildim::yikildim: deyin nolcak zaten maphuslukta ??r?m???z:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
kuzen ben çoookkkkkkkkk kötüyüm olanları bir bil
sen..............
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuzen ben ?oookkkkkkkkk k?t?y?m olanlar? bir bil
sen..............
laaa kusenn ne olduuuuuu
*TATLI BELA*
kuzen kuzen kendimi çok yanlız hiissediyom...........
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kuzen kuzen kendimi ?ok yanl?z hiissediyom...........
LAA BEN VARIIMM NE D?E K?T?? H?SSED?ONN GEL?R??MM YANINAA AZ SONAA OKE BEBE??MM BENMMMM:p :p :p
>As!_M€L€q<
LAAAAAAAAAAAAAA KANKİ GEMEDİN Mİİİİ???? LAA GELL BEN TETİĞİ ÇEKEMİOMM GEL ÇEJKTE ÖLDÜR BENİİİİİİ
F@!L!_M€?HUL
benimmi kafamı kırcaksınnnnnn..eee geldimm datalımmı bu siteyii..nedersin
Ara
>As!_M€L€q<
F@!L!_M€?HUL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimmi kafam? k?rcaks?nnnnnn..eee geldimm datal?mm? bu siteyii..nedersin
YOOKK AB? S?TE YER?NDE KALSINN YAFFFFFFF ?LD?R BEN?? KAFANI KIRMICAMM VAZCAYDIMMMMMMMMMMMMMMMM GELL BAKKK ?NT?HAR EDCEMM YARDIMM ETT LAA NE B???M KANK?S?NN HAN?? ??Y? ANLADIKK BAK BEN K?T? G?N??DEY?MMMMMM Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:
F@!L!_M€?HUL
e?er hala ?lmediyse ?ld?r?rd?m..
Ara
>As!_M€L€q<
Laa Delİ Kankkİİ Ne ÖldÜrÜonn Adamii ÖlcekmİŞŞ Saten Gel Sen Benİİ ÖldÜrr ÖldÜremİomm Kendİmİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ...uff Kankİ KÖtÜyÜmmmmmmmmmmmmmmmmm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 04:21 AM