:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
Kevsoo Laa Bakk Buu Emrahhh Tuchenİn Eskİ Erk ArkadaŞi Hatirladin Mi Laa Artik Oda Duygusuzz Laa Ben BÜtÜnn Aİleyİİ Topluyomm Haa Hehehhe
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AYYYYYYYYYY NE TESAD?F NE ?ABUK UNUTTUN KISIM YAAAA BENDE HASTAYIM.....GE?M?? OLSUN.........NEREYE G?TT?N SEEEEENN.......ZATEN SEN?N ?U DAYIN AMCAN YOOOOOOOKKK.........S?N?R OLDUUUUUUUUMMMMMM............
HEHEH
BNERE
G?TM??LER
LAA
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AYYYYYYYYYY NE TESAD?F NE ?ABUK UNUTTUN KISIM YAAAA BENDE HASTAYIM.....GE?M?? OLSUN.........NEREYE G?TT?N SEEEEENN.......ZATEN SEN?N ?U DAYIN AMCAN YOOOOOOOKKK.........S?N?R OLDUUUUUUUUMMMMMM............
HEHEH
BNERE
G?TM??LER
LAA
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kevsoo Laa Bakk Buu Emrahhh Tuchen?n Esk? Erk Arkada?i Hatirladin Mi Laa Artik Oda Duygusuzz Laa Ben B?t?nn A?ley?? Topluyomm Haa Hehehhe

HAN? BEEEEEEEE
NERDE
BEN G?REM?YOMM.....
TOPLA.......
TOPLAAAAAAAA...........
YAAAAAA.....
CANIM SIKILIYO BEN?M KIIIIIIIIZZZZZZZ...........Confusedmiley13: Confusedmiley13:
>As!_M€L€q<
Laaa Emrahhhhhhhhhhhhhhh ÖldÜn MÜÜÜ Oluymm Laaa Heyytt HİŞŞŞttt PİŞŞŞŞtttttttttttttttttttt
gurbetci
var hemde cokkkkk.......SadSad
Ara
*TATLI BELA*
Bİrak Yaaaaaaa ÖlmÜŞ İŞteeee..........
YARGIÇ
Kuzi valla ben nasıl oldu anlamadım geldim gittim sonra geldim bir daha gitmedim çakılı kaldım....
Ara
b??b??
kıskanc,güvenilir,dostcanlısı
Ara
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?rak Yaaaaaaa ?lm?? ??teeee..........
LAA OLUMM D?R?L?RSENNN B? ARA U?RA .........?STERSEN GELMEE BEN SEN?? ?LD?RCEMMN ??NK???? DEL????????? HEHHEHE BACIMMMMMMMMMMM DSEN?? SVEYOMMMMMMMMMMMMMMMMM B?S?MM ?ARKIMISI D?NL?OMMMM HASTA HATA YER?MDE DURAMIOMMM HEHHE Confusedmiley27: SEAN PAULConfusedmiley27:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:15 AM