:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sllllllmmmmmmmm bende geldim.........bende kuzencime kat?l?yorum.....
HO?GELD?NN TEK TANEMM......SEN?? ?SLED?MM KISS
mahkum
DİZİ İZLEMİOLARMIŞ BUNNAR KESİN MARSLI:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ANA D?Z? ?ZLEM?YOLAR BUNLAR KES?N T?RK DE??L:yikildim::yikildim::yikildim:
HEHEHHEHE LAA DO?RUU LAA ANNEMM D?Z? BA?INDAN KALKMAS B?SSE ENTERESAN LAAAAAAA KEVSER KIS B?S NEREL?Y?SSSSSSS
mahkum
YA SİZ HİÇ KÖLE İZAVRA İZLEMEDİNİZ Mİ ŞİMDİ YANİ :yikildim::yikildim::yikildim:
ALLAH BİLİR SİZ TELEVOLE DE İZLEMEMİŞSİNİZDİR:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA S?Z H?? K?LE ?ZAVRA ?ZLEMED?N?Z M? ??MD? YAN? :yikildim::yikildim::yikildim:
ALLAH B?L?R S?Z TELEVOLE DE ?ZLEMEM??S?N?ZD?R:yikildim::yikildim::yikildim:
LAA SEVM?OMMM NE VAR BUNDA LAA D?Z?LER?NN ?O?UNUN KONUSU AYNI... ONEDENLE ARAM YOKK SADECE HABERLER ???NN ARASIRA B? BAKARIMMM BASENNDE M?Z?KKKKK ...F?LM ???NN S?NEMAA KAP?????????
*TATLI BELA*
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:LAA SEVM?OMMM NE VAR BUNDA LAA D?Z?LER?NN ?O?UNUN KONUSU AYNI... ONEDENLE ARAM YOKK SADECE HABERLER ???NN ARASIRA B? BAKARIMMM BASENNDE M?Z?KKKKK ...F?LM ???NN S?NEMAA KAP??????????

ho?bulduk can?mc?m bende seni ?zledimmmmm...evet biz bu d?nyal? de?iliz nerden bildin yaaaaaaaaa...........
>As!_M€L€q<
eeeeeeee bacımcmmmmm yafff sıkıldım benn yafffffff laa avatrımm nasıll bakk anıl and ben heheheehhe
*TATLI BELA*
bende sıkıldım canım yaaaaa......güzl tatlım......... seninkiyle konuşuonmu............
mahkum
ESKİ AVATARINDA "RİNG" DEN Bİ GÖRÜNTÜ VARDI Dİ Mİ?:yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
yokkkk yafffff dünnn hiççç girmedii msn felannn tabii suçu varr nese bis sona konusurussssssss tatlımmmmmmmmmmmm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 06:37 AM