:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ROSE
olabilir kendine gelir taze kan bulunur merak etme SmileSmile)Smile:Smile):SmileSmileSmile
Ara
mahkum
BAŞKA DİZİ İZLEMİYON MU ŞÖYŞE ARABESKLİ ACI HAYAT, IHLAMURLAR ALTINDA FALAN :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
yok valla işim olmaz ıhlamurlar altında ne biçim oldu yaww....yeni bi tane başlamış adı sıla bak onu beğeniyorum
Ara
mahkum
VALLA BEN HİÇ İZLEMEDİM KİM ONUYOMUŞ HANGİ MANKEN WAR:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
tabi alıştık bütün mankenleri orda görmeye cansu dere oynuo ama çok yapmacık ağğlıo ya bana göre )SmileSmile:SmileSmileSmile):
Ara
mahkum
Bİ DE KENDİ İŞLERİNİ YAPSALAR YA ŞUNLAR. PARA KAZANAMIYOZ DİYE O SEKTÖRDEN O SEKTÖRE NE ZAMAN ŞARKICI OLACAK. YA SADECE GÜZEL OLMAK YETMİYO Kİ OYUNCULUĞA AYŞEN GRUDA ÖRNEĞİ:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
oy oy oy bak sen napsınlar nerde para var hemen ordalar hoppppp.....SmileSmileSmileSmileSmile):SmileSmileSmile
Ara
ROSE
selamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr SmileSmile):Smile):Smile)SmileSmileSmile
Ara
mahkum
BEN DENİZ AKKAYA ŞARKICI OLSUN İSTİYOM DEMİ KEŞKE OLSA:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
D?z? Konu?un D?z? Birakin M?llet?n Ceb?ndek? Parayi Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:34 PM