:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yarg?? amma cimriymi?sin be biz verdikmi kuru?la vermiyoz ki. be? kuru? de?il y?zl?k banknot:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: veriyoz. al bakay?m ?unu kat cebine.:yikildim: a?r? do?ubeyaz?t? tan? bir ??yle:yikildim::yikildim::yikildim:
Defol ulen sen memleketin hay?rl? yard?msever s.mod una yarg?c?na r??vet he at?n bu haini zindana tiz vurun kellesini:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
BÖcÜk Ordamisin
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Defol ulen sen memleketin hay?rl? yard?msever s.mod una yarg?c?na r??vet he at?n bu haini zindana tiz vurun kellesini:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
:yikildim: :yikildim: :yikildim: koptummmm:yikildim: :yikildim: :yikildim:
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?c?k Ordamisin
buraday?mmm b?c???mmm neredesin k?rm?z? kafamm benimmmmmmmmmmm
mahkum
s.mod vurgusunu tuttum:yikildim::yikildim: r??vet de?il be i?imden geldi. :yikildim::yikildim::yikildim: al bakay?m ?u kopadokyalardan i?ecek bi?i kap gel:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:s.mod vurgusunu tuttum:yikildim::yikildim: r??vet de?il be i?imden geldi. :yikildim::yikildim::yikildim: al bakay?m ?u kopadokyalardan i?ecek bi?i kap gel:yikildim::yikildim::yikildim:

NEYSE SAKIN BIRAKMA B?RADER KEND? ???N? KEND?N YAP G?T AL GEL ?STEM?YORUM SEN?DE PARANIDA PULUNUDA BEN G?DER SOHBET :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
laaaaaaaaaaaaaaaaaa ne oluo burda heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
mahkum
İYİ BE ALAYIM SİPARİŞLERİ NE İÇİYONUZ BAKİM:yikildim::yikildim: MERAK ETMEN BENDENSİNİZ:yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
orucummmmmm bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hehhehehe
mahkum
BEN ORUÇ DEĞİLİM İÇERİM SİZİN YERİNİZE. SEN SÖLE YETER:yikildim::yikildim::yikildim: ALLAH KABUL ETSİN. İFTAR İÇİN PAKET SERVİSİMİZ VAR MERAK ETME:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:53 PM